RTX 3060 Ti hazır sistem alınır mı?

Kemal Çevik

Kilopat
Daha fazla  
Sinerji bilgisayar güvenilir midir, içindeki RAM'in markasını ilk defa duydum kaliteli midir? İşlemci olarak başka alternatif var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji bilgisayar güvenilir midir, içindeki RAM'in markasını ilk defa duydum kaliteli midir? İşlemci olarak başka alternatif var mıdır?
Aman hocam. Bu fiyata çok daha iyi sistemler var. Uzak durun bundan.

Çok pahalı hocam. O fiyata 3070ti dengi RX6800 RX6900 sistemler var. Sakın almayın. Sinerji güvenlidir fakat bu pahalı.

1080p için sistem önerebilir misiniz? 2k hiç düşünmüyorum. Ekran kartı nvidia olsun yeter işlemci amd de olabilir.

1080p için sistem önerebilir misiniz? 2k hiç düşünmüyorum. Ekran kartı nvidia olsun yeter işlemci amd de olabilir.
Ekran kartını AMD tercih edin hocam eğer oyun için alıyorsanız.

O zaman buna bak.
Benim attığımın işlemcisi daha iyi değil mi 3070'e ne gerek var?

Aman hocam. Bu fiyata çok daha iyi sistemler var. Uzak durun bundan.
Bu fiyata hazır sistem veya toplama sistem atar mısınız? Bir de monitörüm freesync olduğu için amd ekran kartı alınmalı mı, amd ekran kartlarına sıcak bakmıyorum.

Son düzenleme:
Bu fiyata hazır sistem veya toplama sistem atar mısınız? Bir de monitörüm freesync olduğu için amd ekran kartı alınmalı mı, amd ekran kartlarına sıcak bakmıyorum.
Bir bakayım hocam.

Bütçenizi 27k olarak varsayıyorum?

Pek bir şey bulamadım Nvidia ekran kartı içeren. F/P diyebileceğimiz her türlü hazır sistem içerisinde AMD gpu barındırıyor.

Sinerji Grimer'deki işlemci oldukça iyiymiş dediğiniz gibi. Ancak o fiyata daha iyi bir RTX sistem var mıdır orasını bilmiyorum ama o fiyata oldukça iyi AMD ekran kartlı hazır sistemler var gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı