RTX 3060 Ti hız aşırtma

nuncaterindas

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben üniversite öğrencisiyim. 5 yıldır GTX 550 Ti kullandım. İlk defa yüksek bir sisteme geçiş yaptım. Bu sistemi kredi borcuyla aldık fakat şu an işsiz kaldım. Sistemin boş kaldığı zamanlar mining yapmak istiyorum ve çok tecrübesizim. Şu an RTX 3060 Ti bulunan bir sistem kullanıyorum ve overclock konusunda bayağı bilgisizim. Şu şekilde bir overclock yaptım. Acaba daha yükseltebileceğim bir değer var mı, yoksa kesinlikle düşür dediğiniz bir değer var mı? Ekran kartının sınırlarını zorlamak istiyorum ama zarar vermeyecek şekilde. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not: Normal kullanımda overclock olmadan kullanıyorum.

rtx 3070.JPG

Merhaba arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim 5 yıldır GTX 550 Ti kullandım. İlk defa yüksek bir sisteme geçiş yaptım bu sistemi kredi borcuyla aldık fakat şu an işsiz kaldım sistemin boş kaldığı zamanlar mining yapmak istiyorum ve çok tecrübesizim. Şu an RTX 3060 Ti bulunan bir sistem kullanıyorum ve overcllock konusunda bayağı bilgisizim. Şu şekilde bir overclock yaptım acaba daha yükseltebileceğim bir değer var mı yoksa kesinlikle düşür dediğiniz bir değer var mı? Ekran kartının sınırlarını zorlamak istiyorum ama zarar vermeyecek şekilde. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Not: Normal kullanımda overclock olmadan kullanıyorum.

Hocam kart zaten çok güçlü neden OC yapmak istiyorsunuz.

Pirinçe giderken eldeki bulgurdan olmayın diyeceğim ama sizdeki de pirinç. :) Şakası bir yana hiç gerek yok hocam ne yap dersen onu yapar zaten 3060ti he abilerinden 5 dakika geç yapsın ne olabilir ?

Geri
Yukarı