RTX 3060 Ti için 2500 TL monitör önerisi

Bütçe
1.500-2.500 TL
Hocam boyutu göz önünde bulundurun TV gibi kullanmayacaksanız göz sorunlarına sebebiyet verebilir. 3K'ya güzel alternatifler bulabiliriz.
Kullanacağım masada monitörle aramda 50-60cm mesafe olacak, büyük ekran sıkıntı yaratır mı?
TV gibi kullanmayacağım. Boş zamanlarımda oyun oynayacağım, çok nadir film izleyeceğim.
Eğer ısrarla önereceğiniz güzel bir model olursa 3.000 kadar çıkabilirim.
32" çok büyük olmaz mı?
Mesafeden dolayı sıkıntı olur mu acaba?

Genellikle koloni ve simülasyon oyunları oynuyorum. Açık kaldığı diğer zamanlarda da film izlemek için kullanılacak. Başka kullanım amacım yok.
Yüksek yenileme hızına ihtiyacınız yok bence. Renk gamutu yüksek modellere bakabilirsiniz. Sizin için daha iyi olur.

LG UltraGear 32GN600-B 32" 1ms QHD Freesync 3.099, 00
Bütçemi kırdın hocam, eline sağlık. Hiç bu kadar büyük monitör düşünmemiştim. Eğer değer diyorsan bütçemi arttırıp almayı düşüneceğim.

Hiç bilmiyorum, daha önce monitör de kullanmadım; yani bir deneyimim yok. Sorun çıkarmadıkları sürece bana fark etmez.

O değil hocam bu.Fiyatına değer.

Hocam curved istemiyorum demişsiniz ama ben bu monitörü öneririm. RTX 3060 ile kullanıyorum, RTX açıp 2K'da hikaye oyunu açınca efsane oluyor. Geceleri kendimde dizi falan izliyorum gayet hoş. Arkasındaki joystick sayesinde de ekranı film için, oyun için, herhangi bir yazı okumak için vs. mod değiştirebiliyorsunuz. Arada bir FPS oyunu oynarım dersenizde hem 165 Hz. Biraz bütçenizi aşıyor ama indirim kovalayabilirim derseniz gayet makul fiyatlara iniyor, ben 2700'e almıştım indirimle.

Hocam curved istemiyorum demişsiniz ama ben bu monitörü öneririm. RTX 3060 ile kullanıyorum, RTX açıp 2K'da hikaye oyunu açınca efsane oluyor. Geceleri kendimde dizi falan izliyorum gayet hoş. Arkasındaki joystick sayesinde de ekranı film için, oyun için, herhangi bir yazı okumak için vs. mod değiştirebiliyorsunuz. Arada bir FPS oyunu oynarım dersenizde hem 165 Hz. Biraz bütçenizi aşıyor ama indirim kovalayabilirim derseniz gayet makul fiyatlara iniyor, ben 2700'e almıştım indirimle.

Arada film açıp izlemek istediğimde curved ekran sorun yaratabilir diye istemiyordum aslında, siz böyle söyleyince fikrim biraz değişti.

3060 Ti için 2K monitör daha iyi olur bence.
2500TL'ye 2K monitör mü var ya?
LG UltraGear 32GN600-B 32" 1ms QHD Freesync 3.099,00
Bütçemi kırdın hocam, eline sağlık. Hiç bu kadar büyük monitör düşünmemiştim. Eğer değer diyorsan bütçemi arttırıp almayı düşüneceğim.

Hiç bilmiyorum, daha önce monitör de kullanmadım; yani bir deneyimim yok. Sorun çıkarmadıkları sürece bana fark etmez.
32 inç ne hocam, 27 inç yeterli olur büyük monitör istiyorsanız.

2K için ideal olan 27 inç 32 inç'de az da olsa pixeller gözüküyor. Bu hafta Kara Cuma haftası 2500 liraya çok rahat şekilde bulursun.

Tam aksine bence curved daha iyi bir hava katıyor.
MSI Optix G27CQ4 27" 1ms WQHD Freesync Curved 3.295,70
Elbette ki bütçemi alt üst ediyor. Tek kötü tarafı o oldu. Beklesem ne zaman indirime girer acaba, hiç gireceğini de sanmıyorum ama.
2500TL'ye 2K monitör mü var ya?

32 inç ne hocam, 27 inç yeterli olur büyük monitör istiyorsanız.
LG UltraGear 24GN650-B 23.8" 1ms 144Hz FreeSync Premium IPS Full HD 2.221,96 Yanlış yere bakmışım, arkadaş bundan bahsediyormuş.
2K için ideal olan 27 inç 32 inç'de az da olsa pixeller gözüküyor. Bu hafta Kara Cuma haftası 2500 liraya çok rahat şekilde bulursun.
İnşallah bulabilirim, ben de ona umut bağladım bekliyorum.
Demek ki önerilere göre 2K 27" bir monitör almam daha doğru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı