RTX 3060 Ti için 4000 TL uygun mudur?

Elinde aynı karttan bir tane daha varsa bana da ver numarasını bir parçada ben alayım ihtiyacım var.

Elinde aynı karttan bir tane daha varsa bana da ver numarasını bir parçada ben alayım ihtiyacım var.
Elinde olması lazım 3 tane vardı ev mübarek internet cafe gibi işte para istiyor sorum senin için sariyorsa verim numarasını

Kart bedava sayılır. Sağlamsa hemen alıp geçin. Diğer detayları sonra düşünürsünüz.
Şimdi sorim ben FIFA 23 ,GTA 5 felan oynuyorum darboğaz felan yapsa kaç FPS veririr

Arkadaşlar bir tanıdığım RTX 3060 Ti ekran kartını satıyor ve 4000'e ikna oldu. 4000 TL bu ekran kartı için uygun bir fiyat mı? Daha pahalı mı yoksa daha ucuz mu olması lazım fiyatın?

Yurt dışı çıkışlı değil değil mi?

Elinde olması lazım 3 tane vardı ev mübarek internet kafe gibi işte para istiyor sorum senin için sariyorsa verim numarasını.

Şimdi sorayım ben FIFA 23, GTA 5 falan oynuyorum darboğaz falan yapsa kaç FPS veririr.

Keşke güvenebileceğim birisi olsa da alsam 😂 insanlara güvenemiyorum maalesef alana hayırlı olsun ama çok iyi fiyat markası modelini bilmiyorum Gigabyte ASUS MSI gibi bir markaysa çok daha iyi.

Elinde olması lazım 3 tane vardı ev mübarek internet kafe gibi işte para istiyor sorum senin için sariyorsa verim numarasını.

Şimdi sorayım ben FIFA 23, GTA 5 falan oynuyorum darboğaz falan yapsa kaç FPS veririr.
Boş ver darboğazı marboğazı. Bu fiyata 3060 Ti bulmuşsun hala tereddüt ediyorsun. Ayarları 1080p Full'e çek sıkıntı yaşamazsın. Almicaksan ilanın linkini at ben alıyim.

GTA 5 çok eski bir oyun. 1050 Ti gibi güçsüz bir kartla bile 60 FPS alabiliyorsunuz. Bu kart GTA 5'i hayli hayli besler. FIFA 23'te de bir sıkıntı yapmaz. 1080P'de besleyemeceği oyun yok. Tabii işlemci ve diğer donanımlar da önemli. Ben kartın Full beslendiği bir senaryoya göre yorum yaptım.

Ayrıca oyunu falan boş ver. Kartı bulmuşsun 4K gibi bedava sayılacak bir fiyata. Hiçbir şey yapmasan satar kara geçersin. @Phanzox hocam haklı. Siz almayacaksanız başkası bulursa 9,7 saniye içerisinde alır o kartı.

GTA 5 çok eski bir oyun. 1050 Ti gibi güçsüz bir kartla bile 60 FPS alabiliyorsunuz. Bu kart GTA 5'i hayli hayli besler. FIFA 23'te de bir sıkıntı yapmaz. 1080P'de besleyemeceği oyun yok. Tabii işlemci ve diğer donanımlar da önemli. Ben kartın Full beslendiği bir senaryoya göre yorum yaptım.

Ayrıca oyunu falan boş ver. Kartı bulmuşsun 4K gibi bedava sayılacak bir fiyata. Hiçbir şey yapmasan satar kara geçersin. @Phanzox hocam haklı. Siz almayacaksanız başkası bulursa 9,7 saniye içerisinde alır o kartı.

1050 Ti gömmeseydin iyiydi benim 6 senelik emektar RX sisteme geçeceğim de param yok.

Türkiye malı olması lazım.

Hocam yurt dışı derken İran Irak gibi kaçak olarak getirilenler yarı fiyatına oluyor onu belirtmek istedim aslında yoksa zaten normal üretim yeri Çin vb.

Geri
Yukarı