RTX 3060 Ti için AMD işlemci ve 750W yarı modüler PSU önerisi

Ben gerek fiyat, gerekse kalite yönünden hala önemli bir fark göremiyorum ve attığım karşılaştırmayı yeniden okuyun isterseniz çünkü inceleyenler de önemli bir fark görememiş.

Attığınız karşılaştırma kabuktan başka bir şeyi değerlendirmemiş ki ucundan kapasitörlere değinmiş. Hâlâ da daha düşük bir urunun daha pahaliya alinmasını savunmanız gerçekten ilginç. Yani RM750 daha ucuza olsa, hayır 2600 TL'ye al mı diyeceksiniz? Gerçekten lüzumsuz bir şeyin peşindesiniz.

Son düzenleme:
Normalde o segmentte ornegin cogu PSU HDB veya FDB rulman yapili fan kullaniyorsa RM-X 2021 magnetic levitation kullaniyor. Daha pahali bir rulman ve fiyata da yansiyor guzelinden. Bu en basit diyebilecegimiz orneklerden.

Benim mesleğim icabı elimden sayısız rulman geçti ve bu HDB rulmanların tek hikayesi birkaç desibel az ses çıkarması. Siz teknoloji haberlerinde her duyduğunuz süslü söze inanmaya devam edin.

Attığınız karşılaştırma kabuktan başka bir şeyi değerlendirmemiş ki ucundan kapasitörlere değinmiş. Hâlâ da daha düşük bir urunun daha pahaliya alinmasını savunmanız gerçekten ilginç. Yani RM750 daha ucuza olsa, hayır 2600 TL'ye al mı diyeceksiniz? Gerçekten lüzumsuz bir şeyin peşindesiniz.

Türkiye fiyatlar çok farklı görünebilir fakat dünya genelinde 10 dolar civarı bir fark sadece. Benim konuşmamın başından beri daha kalitelidir diye bir söylemimde olmadı. Benim önerdiğimi alması konusunda bir baskım veya ısrarım yok. Kendi tercihi. Aralarında öyle anlattığınız gibi bir fark yok. Gerek yerli, gerek yabancı kaynaklara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Benim mesleğim icabı elimden sayısız rulman geçti ve bu HDB rulmanların tek hikayesi birkaç desibel az ses çıkarması. Siz teknoloji haberlerinde her duyduğunuz her süslü söze inanmaya devam edin.

Türkiye fiyatlar çok farklı görünebilir fakat dünya genelinde 10 dolar civarı bir fark sadece. Benim konuşmamın başından beri daha kalitelidir diye bir söylemimde olmadı. Benim önerdiğimi alması konusunda bir baskım veya ısrarım yok. Kendi tercihi. Aralarında öyle anlattığınız gibi bir fark yok. Gerek yerli, gerek yabancı kaynaklara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güç kaynakları konusunda teknik pek bir bilginiz yok tamam da; "Kaynak nedir? Araştirma neye göre yapılır?" Bu konularda da eksikler mevcut gibi.

RMx 2018 ile RMx 2021 arasında bile fark var lakin siz Google üzerinde "RM vs RMx" ya da "differences between RM and RMx" aratıp önünüze çıkanı atıyorsunuz. Neyse, sağlıcakla.

Son düzenleme:
Sizde o konulardaki içeriğe hiç bakmadan mesaj yazıyorsunuz ama neyse. Bu arada benim bilgim bana ve bana danışanlara yetiyor. Bilmeden suçlamaya kalkmayın.

@Airi

Bir tik problem gibi, cikip da zink diye revize edildi diye bir sey gormezsek tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı