RTX 3060 Ti için güncel sürücü yayınlanıyor mu?

kaya_65

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım 3060 Ti. Sistemi toplayalı fazla olmadı. Bir ekran kartını güncelleyeyim dedim ama bir baktım en son gelen güncelleme 2021 Eylül ayındaymış.
NVIDIA artık güncelleme yapmaya ara mı verdi yoksa güçlü ekran kartları hep böyle mi çalışıyor?
Çünkü bir aralar MX veya başka seri dandik ekran kartları kullandım GT 630M falan bu ekran kartlarına bile 1-2 ayda bir güncelleme geliyordu.
Nedenini bilen var mı?

Ekran kartım 3060 Ti. Sistemi toplayalı fazla olmadı. Bir ekran kartını güncelleyeyim dedim ama bir baktım en son gelen güncelleme 2021 Eylül ayındaymış.
NVIDIA artık güncelleme yapmaya ara mı verdi yoksa güçlü ekran kartları hep böyle mi çalışıyor?
Çünkü bir aralar MX veya başka seri dandik ekran kartları kullandım GT 630M falan bu ekran kartlarına bile 1-2 ayda bir güncelleme geliyordu.
Nedenini bilen var mı?

Hocam nereden indiriyorsunuz? Kendi sitesinden mi?

Experience kullan usta geldikçe orada gözüküyor zaten çok ta kafana takma hep güncelleme gelmesi iyi bir şey değil aslında stabil olmadığını gösterir sürekli güncelleme atmaları.

Buyurun 27 Ekim'de cikmis olan guncel sürücü:
Siz nereden kontrol sagladiniz?
Nvidianın kendi sitesinden manuel olarak aratıyorum buyrun bakınız.
Nvidianın böyle birşey yapması çok saçma değilmi ?

Hocam nereden indiriyorsunuz? Kendi sitesinden mi?
evet

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    333,5 KB · Görüntüleme: 31
@kaya_65,
O site nasil hala duruyor anlamis degilim.
Bu siteyi kullanarak driver sorgulamasi yapin:
Bu sitede guncel surucu bulunuyor.

Nedenini bilen var mı?
Hocam elbette ona gelmezse hangisine gelicek.Hocam uzun sürerdir güncelleme yapmadığınız için öyle kalmış.

Geri
Yukarı