RTX 3060 Tİ için monitör önerisi

Kaplanbjk006

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. R5 3600, 16 GB Ram ve RTX 3060 Ti ekran kartım var. Şu anki monitörüm Asus VP247T (23.6 inch ve 60 Hz). Bütçem yaklaşık 3500 ₺ olacak. Boyutun büyümesini (27 iyi gibi) ve 144 Hz olmasını istiyorum. Fiyatlar uçuk olduğu için 2K bir model zor gibi duruyor. Belki şu modeli alabilirim:
https://www.hepsiburada.com/casper-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.61.4. Yorumları da hiç fena değil gibi. Bu noktada sizlere danışmak istedim. Nasıl bir yol izleyebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Casper monitör almanızı önermem hocam.

Casper monitör almanızı önermem hocam.
Bu modelleri de incelemiştim ancak sanki 1080p kartın hakkı değil gibi ikilem de kaldım biraz. 😕

Selam. R5 3600, 16 GB RAM ve RTX 3060 Ti ekran kartım var. Şu anki monitörüm ASUS VP247t (23.6 inch ve 60 Hz). Bütçem yaklaşık 3500 ₺ olacak. Boyutun büyümesini (27 iyi gibi) ve 144 Hz olmasını istiyorum. Fiyatlar uçuk olduğu için 2K bir model zor gibi duruyor. Belki şu modeli alabilirim:
https://www.hepsiburada.com/casper-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.61.4. Yorumları da hiç fena değil gibi. Bu noktada sizlere danışmak istedim. Nasıl bir yol izleyebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Muhtemelen linç yiyeceğim ama monitörü kullanıyorum, ilginç bir şekilde iyi gibi ama yine de sizin için iyi olmayabilir. Sonuçta Casper.
@DenizKaya2809 hocamın attıkları iyidir.

Bu modelleri de incelemiştim ancak sanki 1080p kartın hakkı değil gibi ikilem de kaldım biraz. 😕

1440p için çok iyi değil bence. Hakkı 1080p onun.

Muhtemelen linç yiyeceğim ama monitörü kullanıyorum, ilginç bir şekilde iyi gibi ama yine de sizin için iyi olmayabilir. Sonuçta Casper.
@DenizKaya2809 hocamın attıkları iyidir.

1440p için çok iyi değil bence. Hakkı 1080p onun.
İnceleme videoları mevcut aslında tavsiye de edilmiş ben sorun olacağını düşünmüyorum. Kronik veya çok büyük şikayet de okumadım.

İnceleme videoları mevcut aslında tavsiye de edilmiş ben sorun olacağını düşünmüyorum. Kronik veya çok büyük şikayet de okumadım.

Monitörün TN panel olduğundan haberiniz var mı peki hocam 2K olması gözünüzü boyamasın.
Önerdiklerim her şekilde Casper monitörden daha iyidir.

Evet evet şu an kullandığım da TN olduğu için az çok biliyorum kaliteyi. 27 olup 1080p olması da düşündürüyor mesela.

Bu bütçede IPS almak en iyisi olur sizin için. Aynılarının 24"lerini atabilirim size kalmış.

Son düzenleme:
Bu bütçede IPS almak en iyisi olur sizin için. Aynılarının 24"lerini atabilirim size kalmış.

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Amazon ve İncehesap diyen olmuştu, acaba monitörde anlık sağlam indirim olan siteler var mı?

Geri
Yukarı