RTX 3060 Ti ile madencilik yapılmalı mı?

Satashke

Centipat
1 yıldır ASUS TUF RTX 3060 Ti OC var elimde LHR olmayanlardan. Ekran kartıma zarar gelmeden tüm oyunları oynamak için mining yapmadım hiç. 1 Yılın ardından istediğim tüm oyunları oynadım. Bu saatten sonra mining yapılır mı sizce? Aylık getirisi ne kadar olur? Günde 12 saat civarı açık kalacak yaparsam. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Tuf 3060ti var. 1 Sene önce 7300TL'den almıştım. Aldığımdan beri kazım yapıyorum, aynı zamanda kazım yaparken oyunda oynuyorum. İster istemez kartın parasınıda çıkarttım. Bu aralar ETH çok düştüğü için aylık getirisi 40 dolar civarında.

Bende de Tuf 3060ti var. 1 Sene önce 7300TL'den almıştım. Aldığımdan beri kazım yapıyorum, aynı zamanda kazım yaparken oyunda oynuyorum. İster istemez kartın parasınıda çıkarttım. Bu aralar ETH çok düştüğü için aylık getirisi 40 dolar civarında.
650 TL için değmez gibi hocam ne dersiniz ?

60 mhs gücünüz olur ortalama, alt takımla beraber prizden 230 240 watt çeker. 7/24 yaparsan elektrikten sonra 14 dolar bırakıyor, senin durumunda 7 dolar bırakacak. Ha bu arada mining yapınca kart ortadan ikiye bölünmüyor :) Neden bekledin o kadar bilemiyorum, en verimli zamanları kaçırmış oldun.

60 mhs gücünüz olur ortalama, alt takımla beraber prizden 230 240 watt çeker. 7/24 yaparsan elektrikten sonra 14 dolar bırakıyor, senin durumunda 7 dolar bırakacak. Ha bu arada mining yapınca kart ortadan ikiye bölünmüyor :) Neden bekledin o kadar bilemiyorum, en verimli zamanları kaçırmış oldun.
Maddi sorunum yoktu hala daha yok. Şu anda da ilerde torunlarım niye ETH almadın falan demesin diye girişmeyi düşünüyorum sadece :D Coin piyasasına girişim belki bu şekilde olur diye düşündüm

Maddi sorunum yoktu hala daha yok. Şu anda da ileride torunlarım niye ETH almadın falan demesin diye girişmeyi düşünüyorum sadece :D coin piyasasına girişim belki bu şekilde olur diye düşündüm.

Düşünsene sene 2050 dededen kalmış 1 Ethereum. O zman ki ederi ile süper bir meblağ. Kim sevinmez ki. 😇

Geri
Yukarı