RTX 3060 Ti ile RTX 4060 arasında çok fark var mı?

3060 Ti da 4060 Ti'dan daha iyi olamaz ki, bu da mantıksız.

4060 demek istemiştir bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda çoğu yerde 4060 ile aynı nadir yerlerdede 4060 Ti ile 2-3 FPS fark var güncellemelerle belki performans artışı olmuş olabilir 4000 serisinde ama bu video onu gösteriyor.

3060Ti da 4060Ti'dan daha iyi olamaz ki, bu da mantıksız.
4060 Ti bazı oyunlarda cidden 3060 Ti'ın gerisinde kalmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

4060 Ti bazı oyunlarda cidden 3060 Ti'ın gerisinde kalmış.

Sadece FPS olarak bakmamak lazım. Aşağıdaki tablodan artan özellikler görebilirsiniz. Ayrıca denk FPS verdiği oyunlar olabilir anca birçok oyunda 4060Ti daha üstün bir kart. @emirhannk

1693323106194.png

Sadece FPS olarak bakmamak lazım. Aşağıdaki tablodan artan özellikler görebilirsiniz. Ayrıca denk FPS verdiği oyunlar olabilir anca birçok oyunda 4060Ti daha üstün bir kart. @emirhannk

Eki Görüntüle 1922704
Ben zaten 3060 Ti daha iyi demedim ki. Birkaç oyunda geçtiğini belirttim sadece. Konu sahibi zaten ikinci el aldığını belirtmiş. Güzel fiyata da almış.

Hocam bilgili birine benziyorsunuz fakat çok abartıyorsunuz şu devirde 1050 Ti kullanan bile var benim kullanımımda gayet yeterli 3-4 yıl fosil demeniz biraz abartı sadece yardımınız için teşekkürler yine de.

Hala 1080 Ti kullananlar var iken adam 4 yıllık karta çöp dedi :)

4 değil daha 3 senesini bile doldurmamış 3060 Ti :)

1080 Ti belki zamanının 4090'ıydı o yüzden 6 sene sonra bile hala gideri var. Hal böyleyken 3 yıllık bir kartı bu kadar ezmenin alemi yok bence. Zira her sene AAA oyun çıkmıyor. Hala RDR2 oynuyor insanlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı