RTX 3060 Ti LHR değerleri normal mi?

1783

Decapat
Daha fazla  
Nbminer kullanıyorum. Not defterine yazdıklarım şunlar:

[CODE title="start_eth_overclock"]-log -lhr-mode 1 -log -pl 66%% -cclock @1530 -mclock 1300 -fan 78[/CODE]

mnn.png

Değiştirmem gereken bir şeyler var mı?

Tek - değil -- yapmanız gerekiyor. Sabitlememiş clock hızlarını.
Ya da yönetici haklarını vermediniz miner'a.

Evet NBMiner kabul ediyormuş tek çizgiyi de.
Hocam daha toyum bu işlerde. Neleri nasıl yapmalıyım? Yazabilir misiniz?
Ben 3060 LHR ile 35 alıyorum, bu değerler düşük geldi. Memory hızını yükseltip core hızını ve güç tüketimini düşürmek lazım.
Kaç yapmalıyım sizce?

Kaç yapmalıyım sizce?
.bat dosyasıyla oynamadan, nbminer.exe özelliklerinden 'yönetici olarak çalıştır'ı işaretleyip başlatın .bat dosyasını.

Gigabyte Gaming OC Pro var bende. CC 1400, MC +1050 kullanıyorum. 135W 42 mh değerler.

Kaç yapmalıyım sizce?
Her kartın kullandığı değerler farklı olabilir, ben MSI kartta memory hızını +1000 yapıyorum, core hızını ise tamamen eksiye çekiyorum ki ısınmasın. Ayrıca güç tüketimi çok fazla, %65 gibi bir tüketime ayarlayın. Fan hızı ilk başta %40 olsun, sıcaklık yüksek kalırsa %50'ye çekin. Deneye yanıla optimum değeri bulursunuz ama kartın memory hızını fazla zorlamayın.

T-Rex miner üzerinde LHR devre dışı bırakma özelliği bulunuyor Youtube da videosu mevcut deneyebilirsiniz

.bat dosyasıyla oynamadan, nbminer.exe özelliklerinden 'yönetici olarak çalıştır'ı işaretleyip başlatın .bat dosyasını.

Gigabyte Gaming OC Pro var bende. CC 1400, MC +1050 kullanıyorum. 135W 42 mh değerler.
Start_eth ve start_eth_overclock dosyaları var. Sanırım start_eth olanı çalıştıracağım değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı