RTX 3060 Ti LHR madencilik için alınır mı?

Babapro21

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Ben 2060'i satıp 10 bine sıfır faturasiz ürün alacağım ve mining için kullanacağım. Adam bana gonderecek, sonra test edeceğim mining performansini falan, gücünü... (Benchmark) İyi olup olmadığını anlamak için yani...
Arkadaş %30 ETH %70 Ergo kazmayi düşünüyorum.
İsi degerleri o artmiyormus, YouTube'da izledim.
İşte ama korktuğum şey bunu YouTube'daki izledigim adam da diyor cok Watt ve MH/s dalgalanmasi oluyormuş LHR kartlarda.
Bu karta zarar veriyor diyor bazıları.
Ve ürün garantisiz basimiza is acmaz, degil mi?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
🖐️

Urun garantili olsa bile sen urunu garantiye gonderdiginde cok buyuk ihtimalle para iadesi karari cikacak. Satin alinan yer bu para iadesini odemeyi kim yaptiysa ona iade eder. Hele n11, trendyol vs gibi bir yerden kredi karti ile alindiysa direkt o karta iade eder.

Urun garantili olsa bile sen urunu garantiye gonderdiginde cok buyuk ihtimalle para iadesi karari cikacak. Satin alinan yer bu para iadesini odemeyi kim yaptiysa ona iade eder. Hele n11, trendyol vs gibi bir yerden kredi karti ile alindiysa direkt o karta iade eder.
hayır adam polis arkadasi gemi ile getiryor yurtdışından dolayısıyla fatura yok gümrük vergisi de yok benim babam asker oldugu için anlaştılar karti bize gondericek bakicaz iyi olup olmadığına ona gore parasini vericez.

Hayır adam polis arkadasi gemi ile getiryor yurt dışından dolayısıyla fatura yok gümrük vergisi de yok benim babam asker oldugu için anlaştılar karti bize gonderecek bakacağız iyi olup olmadığına ona gore parasini vereceğiz.

Bizim polis arkadaşımız.

5i8cp3b3q4551.jpg

Geri
Yukarı