RTX 3060 Ti OC Cyberpunk 2077 kaç FPS alır?

Arkadaşım sanırım bazı kişilerin oyunu önceden oynadığını bilmiyorsun.

Oyunun çıkmasına 2 gün kaldı çıkınca görürsünüz. 8 yıldır çalışılan oyunun optimizasyonu bu kadar kötü olmaz

Oyunun çıkmasına 2 gün kaldı çıkınca görürsünüz. 8 yıldır çalışılan oyunun optimizasyonu bu kadar kötü olmaz
Tahminler üzerine konuşmayın artık arkadaşım. Amerika ve avrupaya erken erişim kodları gönderildi. Kafadan mı atıyor sanıyorsun bütün bu Metacritic gibi sitelerin puan veren adamları? Oyunu oynayan kişiler var ve test edenler de var.

Her şey ultra da dlss ve rtx en yüksek ayarda 55 65 arası fps değişiyor. Belki güncellemeyle dlss i geliştirirler ve fps bi nebzede artar. Bana fps de faydası yokmuş gibi geldi dlss in.

İnceleme kopyalarında agresif bir DRM koruması olduğu ve performans kayıplarının nedeninin bu olduğu, nihai tüketiciye ulaşacak olan sürümde ise hiçbir DRM koruması olmayacağı söylendiği halde halen kalkıp oyunun optimizasyonuna laf söyleyen insanları anlamıyorum. Hocam şu anlık 10 Aralık olmadan kimse bilemez çünkü optimizasyonun iyi veya kötü olduğuna dair bir kanıt yok. CD projekt Red firmasının sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 770631
10 Aralık oldu ve oyunun PC versiyonunda inanılmaz optimizasyon sorunları var. Oyunu alacaktım fakat testlere bakınca 1-2 ay dağa beklememiz gerekecek sanırım.

Geri
Yukarı