RTX 3060 Ti önerisi

En ucuz 6700 xt ile arasında 500tl oynuyor. oyun oynamayı düşünüyorum öncelikle ama bi ihtimal miningde yapabilirim. ikisi arasından zotac ya da 6700xt'i genel olarak önermenizin sebebi nedir?
Zotac modelinin soğutması daha iyi. Mining konusunda 3060 Ti daha iyi olabilir. Ayrıca şu an mining yapmak hiç kârlı değil. Oyunlarda 6700 XT, 3060 Ti'dan biraz daha performanslı.

şunu göz ardı etmeli miyim peki?
Versus karşılaştırmalarını baz almak mantıksız, kullanımda farkı anlamak mümkün. Amazon şart değilse benzer fiyatlara Asus Dual bulunuyor, Pulse'den iyidir. Amazon şartsa onu da tercih edebilirsiniz.

Şunu göz ardı etmeli miyim peki?
3060 Ti'ın 6700 XT'den önemli derecede bir üstünlüğü yok. 3060 Ti'da DLSS varsa 6700 XT'de FSR 2.0 teknolojisi var. 3060 Ti'ın TDP değerinin düşük olduğu belirtilmiş ki normal çünkü 6700 XT daha fazla performans veriyor. Haliyle biraz daha fazla güç tüketiyor. Model olarak Asus DUAL alın.

Versus karşılaştırmalarını baz almak mantıksız, kullanımda farkı anlamak mümkün. Amazon şart değilse benzer fiyatlara Asus Dual bulunuyor, Pulse'den iyidir. Amazon şartsa onu da tercih edebilirsiniz.
@452252 ve @Newasky şu ana kadar ki cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. bu bilgileri not ederek bir tercih yapacağım. son olarak asus dual ile aşağıda link bıraktığım ürün arasında bi kıyaslama yaparsak hangisini almak daha mantıklı ve neden?

@452252 ve @Newasky şu ana kadar ki cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. bu bilgileri not ederek bir tercih yapacağım. son olarak asus dual ile aşağıda link bıraktığım ürün arasında bi kıyaslama yaparsak hangisini almak daha mantıklı ve neden?

Bu modelin soğutması daha iyi ama 1000 TL fazla vermeye değmez. Asus Dual modeli soğutma konusunda yeterli olur. Yine de siz almak istiyorsanız alın.

Nitro+ biraz daha iyidir, daha iyi soğutma performansı var. Markanın üst seviye serilerindendir. Asus Dual, genel anlamda orta Asus'un ise giriş seviyesi modelidir. Ancak verilecek farka değeceğini düşünmüyorum.

Bu modelin soğutması daha iyi ama 1000 TL fazla vermeye değmez. Asus Dual modeli soğutma konusunda yeterli olur. Yine de siz almak istiyorsanız alın.
@Newasky @452252 anladım. o zaman sanırım şöyle de bir kampanya var Asus'ta. 1755'tl cash back yapıyorlar. bu daha mantıklı gibi değil mi?
asus için dediğiniz ürün kesin olarak aşağıda ki mi? eğer öyleyese 9749-1755=7994 ödemiş olacağım.

@Newasky @452252 anladım. o zaman sanırım şöyle de bir kampanya var Asus'ta. 1755'tl cash back yapıyorlar. bu daha mantıklı gibi değil mi?
asus için dediğiniz ürün kesin olarak aşağıda ki mi? eğer öyleyese 9749-1755=7994 ödemiş olacağım.

Cashback kampanyası bu gece saat 00:00'da son buluyor. Cashback'ten yararlanabilmeniz için faturanın hemen kesilmesi gerekiyor. Yetişir mi bilemem.

Geri
Yukarı