RTX 3060 Ti sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz? Çözünürlük ve görüntü kalitesi yükseldikçe yük ekran kartına, düştükçe işlemciye biner. O kart ile 2K çözünürlükte, yüksek ayarlarda oynamayı deneyin.

Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz? Çözünürlük ve görüntü kalitesi yükseldikçe yük ekran kartına, düştükçe işlemciye biner. O kart ile 2K çözünürlükte, yüksek ayarlarda oynamayı deneyin.
Maalesef daha monitör almadım alınca deneyeceğim.
Sorun oyunun yüksek sistemleri kaldıramaması. Ayarları yükseltin.
En düşük ayarlar olduğu için darboğaz olması yüksek ihtimal. Ayarları yükseltin.
Çok teşekkür ederim sorun çözüldü ama nasıl çözüm olarak sizi işartleyeceğimi çözemedim.

Merhaba arkadaslar , konuyu tekrardan hortlatiyorum fakat bir ay kadar once aldigim kasadan istedigim verimi alamiyorum. Sizden ricam CS GO da 120 lere kadar dusen fps sorunuma yardimci olmaniz. Genelde onceki yazilanlari okuyup kaliteyi yukselttim ve biraz olsun fps yukseldi fakat istedigimden hala cok asagi. Bannerlorda full opsiyon oynarken 100-112 fps aliyorum ve gayet eglenceli. Fakat Csgo da stabil olmayan bi fps ile 100 ila 220 arasi degisen bi fps. GPU kullanimi %20-35 arasi degisiyor. Bilesenler sunlar:
AMD Ryzen 5 3600 avec 6 coeurs et 3.6 GHz (4.2GHz en Turbo) /
Nvidia GeForce RTX 3060Ti 8Go VRAM (GDDR6/ Raytracing / DLSS / HDMI und DisplayPort) / 16 Go DDR4 3000 MHz RAM (ADATA/Crucial/Teamgroup) / 1 TB M.2 SSD, NVMe (Crucial / Gigabyte), Lecture : jusqu'à 2000 Mo/s, écriture : jusqu'à 1700 Mo/s / MSI A520M A Pro (4x USB 3.0 (5Go/s)/2x USB 2.0 (480Mo/s)) / 600 Watt Enermax Maxpro (80+) / Tour gaming Megaport Hunter RGB avec 4x 120mm Ventilateurs réglables et éclairage RGB (1x USB 3.0/ 2x USB 2.0)

En kisa zamanda cevaplarinizi bekliyorum .

Merhaba arkadaşlar, konuyu tekrardan hortlatiyorum fakat bir ay kadar once aldigim kasadan istedigim verimi alamiyorum. Sizden ricam CS:GO'da 120'lere kadar dusen FPS sorunuma yardimci olmaniz. Genelde onceki yazilanlari okuyup kaliteyi yukselttim ve biraz olsun FPS yukseldi fakat istedigimden hala cok asagi. Bannerlorda Full opsiyon oynarken 100-112 FPS aliyorum ve gayet eglenceli. Fakat CS:GO'da stabil olmayan bir FPS ile 100 ila 220 arasi degisen bir FPS. GPU kullanimi %20-35 arasi degisiyor. Bilesenler sunlar:
AMD Ryzen 5 3600 avec 6 coeurs et 3.6 GHz (4.2GHz en Turbo) /
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8GO VRAM (GDDR6/ Ray Tracing / DLSS / HDMI und DisplayPort) / 16 GO DDR4 3000 MHz RAM (ADATA/Crucial/Teamgroup) / 1 TB M.2 SSD, NVMe (Crucial / Gigabyte), lecture: Jusqu'à 2000 Mo/s, écriture: Jusqu'à 1700 Mo/s / MSI A520M a Pro (4X USB 3.0 (5Go/s)/2x USB 2.0 (480Mo/s)) / 600 watt enermax maxpro (80+) / tour Gaming megaport hunter RGB avec 4X 120mm ventilateurs réglables et éclairage RGB (1X USB 3.0/ 2X USB 2.0)

En kisa zamanda cevaplarinizi bekliyorum.

Hacı çözüm buldun mu? Ben aynı problem var.

Yeni konular

Geri
Yukarı