RTX 3060 Ti sistem önerisi

Bütçe
20.000 TL

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
Bana RTX 3060 Ti sistem önerebilir misiniz? Kendim bir tane topladım ancak eskiden 13bin tutuyorduç (3070 olmasına rağmen) şimdi ekran kartı fiyatları uçtuğu için 16.500 falan tutuyor (üstelik 3060 Ti) görünüşe de önem vermesem 13 binlik olanı 10 bine düşürebilirdim ancak ona da önem veriyorum. Var mı hem güzel görünen hem performanslı olan hem de ucuz olan öneriniz?

Arkadaş beklemek isterse neden mümkün olmasın?

Hocam ben orada zaten normalde 13 bin olduğunu yazmışım ve şu anda 3080 tek başına 20 bin ayrıca bekleyebilecek olsam niye forum a yazayım kendim biliyorum dizmeyi. Lütfen okumadığınız veya zahmet etmediğiniz sorulara sırf yorum kasmak için yorum yapmayalım.

Hocam ben orada zaten normalde 13 bin olduğunu yazmışım ve şu anda 3080 tek başına 20 bin ayrıca bekleyebilecek olsam niye forum a yazayım kendim biliyorum dizmeyi. Lütfen okumadığınız veya zahmet etmediğiniz sorulara sırf yorum kasmak için yorum yapmayalım.
Merhaba,
Size yardımcı olmaya çalışan birine saçma sapan mesajlar yazmak çok mantıklı geliyor size değil mi? Konunuza mesaj yazan iki kişiden biriyim. Mesaj kasmak isteseydim inanın böyle konulara gelmezdim.
Ben sizin yerinizde olsam yapacağım şeyi söylüyorum ve beni boş mesajlarla suçlamanıza rağmen yine de size şöyle bir sistem topladım. Stok sorunları ve fiyatlar hakkında hiçbir fikrinizin olmadığını gördüğüm için stok gelince olması gereken fiyatlardan biriyle hesaplama yapacağım. Bütçe kısmına 20000 TL yazdığınız ve onun dışında bütçe ile alakasız şeyler de söylediğiniz için 20000 TL'yi örnek alacağım. Ki şu an en ucuz 14K'ya 3060 Ti bulabildim. Sisteminiz aşağıda.
Toplam 17.600TL civarı çıkıyor.
Stoklar ve piyasa yüzünden fiyatlar böyle.
Yardım etmeye çalışıyorum. İsterseniz gidin 5000 TL'lik ekran kartına 30K verin. Beni boş boş şeylerle suçlamayın ama.

Bana da bunu önermişlerdi başka bir tane daha vardı ama bitmiş :(
Bu sistemin ~18K oluşuna bir NASIL YAV? tepkisi verdim ama hem stokta olmaması hem de SSD, RAM ve PSU seçeneklerine bakınca anlaşılır geldi. (kendi sistemimle kıyasladığım için tepki verdim tabii hahaha)

Merhaba,
Size yardımcı olmaya çalışan birine saçma sapan mesajlar yazmak çok mantıklı geliyor size değil mi? Konunuza mesaj yazan iki kişiden biriyim. Mesaj kasmak isteseydim inanın böyle konulara gelmezdim.
Ben sizin yerinizde olsam yapacağım şeyi söylüyorum ve beni boş mesajlarla suçlamanıza rağmen yine de size şöyle bir sistem topladım. Stok sorunları ve fiyatlar hakkında hiçbir fikrinizin olmadığını gördüğüm için stok gelince olması gereken fiyatlardan biriyle hesaplama yapacağım. Bütçe kısmına 20000 TL yazdığınız ve onun dışında bütçe ile alakasız şeyler de söylediğiniz için 20000 TL'yi örnek alacağım. Ki şu an en ucuz 14K'ya 3060 Ti bulabildim. Sisteminiz aşağıda.
Toplam 17.600TL civarı çıkıyor.
Stoklar ve piyasa yüzünden fiyatlar böyle.
Yardım etmeye çalışıyorum. İsterseniz gidin 5000 TL'lik ekran kartına 30k verin. Beni boş boş şeylerle suçlamayın ama.

Öncelikle seni gücendirmişim kusura bakma amacım seni kışkırtmak değil ancak ben sadece şu anda dizdiğin bilgisayarın aynı fiyatına denk gelen bir PC'yi imza kısmında taşıyorum zaten tek yapmam gereken ekran kartını 3060 Ti'a düşürmek aynı fiyata denk getirecektir. Bilgimin olmadığını düşünmen beni üzdü ancak asıl şu anda çoğu fiyattan haberdarım ve hemen hemen hepsinin aslında olması gereken fiyatı biliyorum ben çok mu seviyorum 12-13 binlik PC'ye 17.000 vermeyi sanıyorsun senin sadece şu anki fiyatlara bakarak anlatman gerekirken alay eder gibi 20.000 TL'lik kartla 17.000'e sistem dizilir demen beni kırdı iyi akşamlar. (PC önerin için teşekkür ederim)

Dostum senin ki gibi bir sistemi 15000 tl bandına toplama ya da hazır sistem olarak alma ihtimalim var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı