RTX 3060 Ti sistem önerisi

PSU yönünden çok fazla olumsuz yorum almadım aslında gerçekten sorun çıkaracağına emin misiniz?

Aslında benim merak ettiğim sistemin genel mana da parça parça değil de bütün halinde nasıl olduğu ilk defa topladım dediğim gibi başarılı mı onu merak ediyorum. 😅

Aslında benim merak ettiğim sistemin genel mana da parça parça değil de bütün halinde nasıl olduğu ilk defa topladım dediğim gibi başarılı mı onu merak ediyorum. 😅

Olan olmuş boş ver hayırlı olsun ama sen o RAM'leri kesinlikle 4000 yap yani. Bütçen yoksa 3600, o kadar fark etmez fiyat Max 300 lira eder zaten.

Görüşlerin için teşekkür ederim kardeşim kasa ve PSU dışında kalan sistem gereksinimleri güzel mi peki siparişi verdim şu an değiştirmem için biraz geç ama ilerleyen zamanlarda bu fikir aklımdan çıkmayacak şu an için kullansam sorun yaratır mı ve Gamepower ürünlerini değiştirdiğimde genel alamıyla sistem iyi mi?

Siparişi çoktan geçtim ne yazık ki 🥲 benim merak ettiğim sistem genel anlamıyla nasıl bütçe olarak biraz maaliyeti yüksek oldu da.

Kesinlikle kasayı açmadan iade et bence bilgin olsun. Mesh havadar bir kasa al.

Fena değil benim ilk topladığım sistem daha kötüydü :D

Sipariş gelmeden iptalini istedim 29.640 TL tutarın da MSI 3070 Ti Gaming X Trio sistem topladım PSU MSI 750W Gold sertifikalı PSU ile değiştirdim SSD olarak M.2 aldım 1 TB şu an fark ettim ne kadar pahalı olduğunu iadenin bugün yetişmeyeceğini yarın halledeceklerini önümüzde ki hafta içi paranın iade olacağını belirttiler. Farklı farklı sitelerden parça parça alıp bilgisayarcı da toplatma kararı aldım.

Olan olmuş boş ver hayırlı olsun ama sen o RAM'leri kesinlikle 4000 yap yani. Bütçen yoksa 3600, o kadar fark etmez fiyat Max 300 lira eder zaten.

Direkt sistemi iade ettim agam olur mu 😅

RAM konusun da baktığımda 2.600 TL civarına denk geliyor 1.400'den o da biraz fazla aşıyor bütçemi çıkamadım işin içinden.

Son düzenleme:
Sipariş gelmeden iptalini istedim 29.640 TL tutarın da MSI 3070 Ti Gaming X Trio sistem topladım PSU MSI 750W Gold sertifikalı PSU ile değiştirdim SSD olarak M.2 aldım 1 TB şu an fark ettim ne kadar pahalı olduğunu iadenin bugün yetişmeyeceğini yarın halledeceklerini önümüzde ki hafta içi paranın iade olacağını belirttiler. Farklı farklı sitelerden parça parça alıp bilgisayarcı da toplatma kararı aldım.

RAM konusun da baktığımda 2.600 TL civarına denk geliyor 1.400'den o da biraz fazla aşıyor bütçemi çıkamadım işin içinden.

Kesinlikle daha iyi yapmışsın hayırlı olsun.
Bilgisayarcıdan toplatmanı tavsiye etmem parça çalıyorlar bazı bilgisayarcılar.

2600 tl olması imkansız Corsair Vengeance Rgb Rs Cmg16gx4m2d3600c18 16gb (2x8gb) Ddr4 3600mhz Cl18 Siyah Gaming (oyuncu) Ram Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bende de bu kit var

Yeni konular

Geri
Yukarı