RTX 3060 Ti sistem özelleştirmeyle alınır mı?

Gayet güzel fiyat olarak da gayet iyi duruyor PSU ve kasa bu fiyat bandındaki diğer çer çöpten çok çok çok daha iyi ekran kartı markasını bilmiyorum sadece onun dışında cok iyi duruyor.

Ancak size tavsiyem B550M Aorus'u almanız en düşük B550'den çok daha iyidir daha uzun ömürlü olacaktır.

Gayet güzel fiyat olarak da gayet iyi duruyor PSU ve kasa bu fiyat bandındaki diğer çer çöpten çok çok çok daha iyi ekran kartı markasını bilmiyorum sadece onun dışında cok iyi duruyor.
ekran kartı palitin alt markasıymış, bu markaya orta seviye iyi alınır dediler. psu kötü olmasın baya götürse iyi olur, kasayı aldıktan sonra kendim alıp değiştirebilirim.

PSU ve kasa konusunda şüpheniz olmasın gerçekten bu işin çok üst markaları.

Ama dediğim gibi ekran kartı markasını bilmiyorum ama gönül rahatlıgı ile alınabilir ben olsam Aorus anakarta geçiş yapardım 200 lira daha verip bilginize.

Fiyatı çok iyiymiş. Ekran kartında da şüphen olmasın. Piyasadaki diğer 3060 Ti'lerden çok farklı bir model değil. Kısaca tercih edilebilir bir alternatif. Belki bellek kitini Corsair ile değiştirebilirsin.

Geri
Yukarı