RTX 3060 Ti Sistem Toplama

celal_1433

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Engelli olduğum için ve kış aylarında dışarıya çıkamadığım için bir sistem toplamaya karar verdim. Kendimce aşağıdaki gibi bir sistem topladım ve bu ay sonu almayı düşünüyorum. Oyun oynamak, müzik dinlemek falan için alıyorum. Hani şunu çıkartıp alırsan daha iyi olur bunu eklersen daha iyi olur gibi düşüncelerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var, tabii performanstan kayıpsız fiyat düşerse daha iyi olur benim için. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• sistem 1.jpg
    sistem 1.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 194
  • sistem 2.jpg
    sistem 2.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 194
Selam arkadaşlar. Engelli olduğum için ve kış aylarında dışarıya çıkamadığım için bir sistem toplamaya karar verdim. Kendimce aşağıdaki gibi bir sistem topladım ve bu ay sonu almayı düşünüyorum. Oyun oynamak, müzik dinlemek falan için alıyorum. Hani şunu çıkartıp alırsan daha iyi olur bunu eklersen daha iyi olur gibi düşüncelerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var, tabii performanstan kayıpsız fiyat düşerse daha iyi olur benim için. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
Gecmis olsun hocam, ama kesinlikle almayin.

Cok daha iyisi toplanir.

Yukarıda yazdım hocam sadece oyun oynamak film izlemek ve müzik dinlemek birde anakartta bluetooth olursa iyi olur 240 Hz. 27 inç monitörüm var.
Butceniz ne kadar? Ve monitorunuzun cozunurlugu nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı