RTX 3060 Ti sistem Valorant'ta 60 FPS veriyor

enes_tsknn

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir ekran kartı aldım eski ekran kartı sürücülerini silip yenilerini yükledim ve boşta 83 derecenin altına inmiyor FurMark ve oyun testi vs yaptım 87 altına inmiyor ve oyundayken fan %100 dönüp Alt Tab'a attığımda düşüyor tekrar girince yine 100 oluyor kulağımı patlatıyor resmen ve eski ekran kartım 1050 Ti de Valorant'ta 400 FPS aşağısı almaz iken RTX 3060 Ti kartta 60-70 FPS alıyorum sorun nedir acaba?

QWEWQEWQ.png

wqewq.png

Yeni bir ekran kartı aldım eski ekran kartı sürücülerini silip yenilerini yükledim ve boşta 83 derecenin altına inmiyor FurMark ve oyun testi vs yaptım 87 altına inmiyor ve oyundayken fan %100 dönüp Alt Tab'a attığımda düşüyor tekrar girince yine 100 oluyor kulağımı patlatıyor resmen ve eski ekran kartım 1050 Ti de Valorant'ta 400 FPS aşağısı almaz iken RTX 3060 Ti kartta 60-70 FPS alıyorum sorun nedir acaba?

Eki Görüntüle 1746558

Eki Görüntüle 1746559

Bende de Ti varda Valorant'ta fan çalıştırmıyor modeli nedir asusmu MSI mi Zotac mı?

Ekran kartını falan güncelledin mi 87 derece çok bende düz 3060 var 45 derecelerde valorantta
evet hocam son sürüm şuan

ekran kartı oyunu olarak apex i denedim ve low ayarlarda 25-30 fps oynadım kart sorunlu mu acaba anlamadım

Değerler normal falan değil hocam. Ekran kartı sürücüsünü DDU ile mi silmiştiniz?
aynen öyle

Değerler hiç normal değil, Valorant gibi bir oyunda %100 kullanım olağan dışı, hem de 3060 Tİ gibi bir kartta.
Sıcaklıklar da aynı şekilde fazla, fotoğrafta net gözükmüyor fakat kart 210 MHz de çalışıyor sanırım, hiç normal değil.
Kart sıfır mı?

Geri
Yukarı