RTX 3060 Ti sistem yazılım güncellemesinden sonra kod 43 hatası veriyor

Enivicivokiy

Yoctopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX3060 Ti
Anakart
Msi H610m
İşlemci
i5 13400f
Merhaba arkadaşlar.

Biraz çetrefilli bir sorun ile karşı karşıyayım ve şimdiden destek vermeye çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Masaüstü bilgisayarımda geçen gün RTX 3060 Ti ekran kartını GeForce uygulaması üzerinden güncelledim ve güncellemeden sonra monitörde pembe çizgiler oluştu. Aygıt yöneticisinde ekran kartı için kod 43 hatası veriyor.
DDU ile sildim eski sürümü yükledim düzelmedi.
Aygıt Yöneticisi'nden kaldırdım, tekrar kurdum olmadı.
Masaüstündeki NVIDIA Denetim Masası da kayboldu.
Daha önce de benzer konular açılmış, orada yazan birçok şeyi denedim ancak bir düzelme olmadı, son çare format atayım dedim o da çözüm olmadı.
Konu hakkında bilgisi ve daha önce deneyimi olan varsa bilgi verebilir mi?
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1AD22342-BA0F-432C-97E1-0FAF51183319.jpeg
    1AD22342-BA0F-432C-97E1-0FAF51183319.jpeg
    501,4 KB · Görüntüleme: 26
  • 870B7FDB-A5AC-4D78-AAF5-E3DA17A26F88.jpeg
    870B7FDB-A5AC-4D78-AAF5-E3DA17A26F88.jpeg
    148,3 KB · Görüntüleme: 21
  • D68B2CF8-C8D3-4068-A837-72FA826DF735.jpeg
    D68B2CF8-C8D3-4068-A837-72FA826DF735.jpeg
    216,8 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o kod ben hazır sistem aldığımda çıkmıştı, forumda konu açtım kart bozulmuş demişlerdi, eğer sistemi yeni aldıysanız iade etmeyi deneyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar.

Biraz çetrefilli bir sorun ile karşı karşıyayım ve şimdiden destek vermeye çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Masaüstü bilgisayarımda geçen gün RTX 3060 Ti ekran kartını GeForce uygulaması üzerinden güncelledim ve güncellemeden sonra monitörde pembe çizgiler oluştu. Aygıt yöneticisinde ekran kartı için kod 43 hatası veriyor.
Daha önce de benzer konular açılmış, orada yazan birçok şeyi denedim ancak bir düzelme olmadı, son çare format atayım dedim o da çözüm olmadı.

Kartta bir problem var iade edin ya da garantiye yollayın.

Merhaba arkadaşlar.

Aynı sorunu eski ekran kartım olan 750 Ti ile yaşıyordum. Trendyol üzerinden almıştım iade ettim.

Bilgisayarı 1, 5-2 ay önce hazır sistem olarak almıştım.
Sürücü güncellemesi yapana kadar bir sorun yoktu, bu yüzden sorunun gerçekten yapısal mı yoksa yazılımdan mı olduğu konusunda arada kaldım açıkçası.

Sürücü güncellemesi yapana kadar bir sorun yoktu, bu yüzden sorunun gerçekten yapısal mı yoksa yazılımdan mı olduğu konusunda arada kaldım açıkçası.

Hocam aynı sorunu yaşıyordum bahsettiğim gibi garanti servisi sorunun bana yapısal olduğunu söyleyip iademi gerçekleştirdi en iyisi götürün garanti servisine.

Bu kod genelde donanımsal oluyor hocam, forumdaki çözümleri denediniz ve olmadıysa donanımsaldır, ekran kartlarının genelde 2yıl garantisi oluyor, teknik servisi arayıp durumu anlatın.

Geri
Yukarı