RTX 3060 Ti sistemde düşük FPS

baran çobanhan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 1 ay önce yeni PC aldım ilk başlarda 300-500 yeryüzünde madende 1K FPS kadar veriyordu şimdi 200-300 arası oldu sorun nedir tla-uncher kullanıyorum crack Bedrock yüklemeyi denedim PC taramasında da bir virüs gözükmüyor.

Sıcaklık değerlerini kontrol edebilir misin? Oyun ayarlarında herhangi bir değişiklik yaptın mı çözünürlük dahil? Bilgisayarın arka planda ağır uygulamalar çalıştırıyor mu?

Sıcaklık değerlerini kontrol edebilir misin? Oyun ayarlarında herhangi bir değişiklik yaptın mı çözünürlük dahil? Bilgisayarın arka planda ağır uygulamalar çalıştırıyor mu?
gpu 54 derece arkada çalışan bişey yok chunklar 15 full grafik hiç ayar değiştirmedim optifine kullanıyorum sadece open jdk ar fazla bellek kullanıyor

Hocam ekran kartınızın tam modeli nedir? Bir de aynı sürümde mi oluyor FPS düşmesi
rtx 3060ti dual oc white kartım arkada hareketli plan vardı onu kaldırdım şimdi ve tüm sürümlerdede aynı değerleri alıyorum

Hocam ekran kartınızın tam modeli nedir? Bir de aynı sürümde mi oluyor FPS düşmesi
bide tl nin kendi optifine kullanıyorum

Geri
Yukarı