RTX 3060 Ti sistemde GTA 5'te FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10
Böyle bir mantık yok. Nerenizden uyduruyorsunuz?

MSAA ayarı açıksa kapatmayı dene.

Çok da güzel var gözümün önünde oluyor bazen izliyorum MSI Afterburner ile. FPS 100'e sabit oluyor. Ekran kartı kullanımı 75 oluyor FPS bir anda 110 fırlayınca tak 30 40'a düşüyor ekran kartı kullanımı anlık drop giriyor. Defalarca gördüm yaşadım.

Çok da güzel var gözümün önünde oluyor bazen izliyorum MSI Afterburner ile. FPS 100'e sabit oluyor. Ekran kartı kullanımı 75 oluyor FPS bir anda 110 fırlayınca tak 30 40'a düşüyor ekran kartı kullanımı anlık drop giriyor. Defalarca gördüm yaşadım.
FPS birden nasıl 110'a fırlıyor? FPS sabitlemesinin amacı zaten FPS'yi sabit tutmak. Bu konuda Ekran Kartı niye zorlansın Allah için? Ona göre gücünü ayarlar Ekran kartı. Sizin farklı bir sorununuz vardır.

FPS birden nasıl 110'a fırlıyor? FPS sabitlemesinin amacı zaten FPS'yi sabit tutmak. Bu konuda ekran kartı niye zorlansın Allah için? Ona göre gücünü ayarlar ekran kartı. Sizin farklı bir sorununuz vardır.

Tüm sahneler aynı değil oyunlarda bir anda ne olacağı veya nereye gireceğin belli değil. FPS sabitken bile sabit değildir MSI Afterburner ile izleyin lütfen oynarken.

Tüm sahneler aynı değil oyunlarda bir anda ne olacağı veya nereye gireceğin belli değil. FPS sabitken bile sabit değildir MSI Afterburner ile izleyin lütfen oynarken.
Onu mu diyorsunuz siz? Benim dediğim FPS 60'a sabitken birden 100'e çıkamaz. Ama 60'a sabitken 30'a düşebilir. Siz bana "birden 100'e fırlıyor" diyorsunuz. Her neyse, konumuz bu değil.

Geri
Yukarı