RTX 3060 Ti sistemin yanına Xbox Series S alınır mı?

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
RTX 3060 Ti sistemin yanına Xbox Series S alayım diyorum. Sebebi ise eski oyunları sıkıntısız oynayabilmek. Çok mu gereksiz olur? Eski Xbox exclusiveleri ve eski bütün oyunları oynamak istiyorum. Misalen Silent Hill serisini oynamak istiyorum. Çok mu gereksiz olur? Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar anlamadığınız kısım eski oyunlar PC'de güzel bir şekilde çalışmıyor. Buglar oluyor bir yığın. Bunun en büyük örneklerinden birisi GTA serisi. Ben bunun için alayım diyorum. Başka türlü yöntem var mı bu oyunları sorunsuz oynayabileceğim?

Arkadaşlar anlamadığınız kısım eski oyunlar PC'de güzel bir şekilde çalışmıyor. Buglar oluyor bir yığın. Bunun en büyük örneklerinden birisi GTA serisi. Ben bunun için alayım diyorum. Başka türlü yöntem var mı bu oyunları sorunsuz oynayabileceğim?
Sırf o sebeple alacaksan alabilirsin ancak yine de Series X tavsiye ederim. Series S yeter diyorsan alabilirsin tabii.

Hocam GTA serisinin Remastered'ı geliyor. Onu bekleyebilirsin.
Diğer oyunlar için olabilir ama.

Geri
Yukarı