RTX 3060 Ti VBIOS Update sorunu

CompLexity

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selamlar, RTX 3000 kartlar için resizable bar desteği geldi ve ben de bunu açmak istedim. Gigabyte RTX 3060 Ti Gaming OC ekran kartım var, VBIOS indirmek için Gigabyte'ın sitesine girdiğimde karşıma iki seçenek çıkıyor ve şöyle yazıyor:
1.: For F1-F2 BIOS flash.
2.: For F10 BIOS flash.
Hangi VBIOS'u indirmem lazım ve bunlar ne anlama geliyor bilen birisi varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz siz hiç uğraşmayın kartları takas edelim hem sizin için daha kolay olur. Yardımcı olabildiysem çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Dostlar selamlar, RTX 3000 kartlar için resizable bar desteği geldi ve ben de bunu açmak istedim. Gigabyte RTX 3060 Ti Gaming OC ekran kartım var, VBIOS indirmek için Gigabyte'ın sitesine girdiğimde karşıma iki seçenek çıkıyor ve şöyle yazıyor:
1.: For F1-F2 BIOS flash.
2.: For F10 BIOS flash.
Hangi VBIOS'u indirmem lazım ve bunlar ne anlama geliyor bilen birisi varsa yardım edebilir mi?

İkisi de aynı sadece sanırım yükleme şekilleri başka o kadar.

Kartın seri numarasını atarsanız size gereken VBIOS linkini atabilirim.

Bir dahakine böyle yapmazsanız daha iyi olur. Çünkü kart bozulabilir.
O anakart BIOS'u için geçerli, ekran kartında öyle olacağını sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu eleman deneyerek yapmış mesela

Kartın seri numarasını atarsanız size gereken VBIOS linkini atabilirim.
üstad selamlar, msi rtx3060ti 8gb miningte kullanılmış bir cihaz var, bios güncellemesi yapmışlar mining için. bu yüzden kart 1-2 dakikada bir fanları tam güçte çalıştırıyor ve ok ses çıkıyor. yükte de, boşta da olsa aynı durum. biosu fabrika çıkışı ile değiştirmek istiyorum ama eldeki biosu da görmem lazım. bu bilgileri gösteren bir program var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı