RTX 3060 Ti ve 5600X sistem toplama

Kükem

Kilopat
Daha fazla  
Sistemde eksik veya uyumsuz bir parça var mı? Ya da fiyatı geçmeyecek şekilde değiştirilmesi gerektiğini düşündüğünüz bir parça var mı?
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

10.PNG

20.PNG

Son düzenleme:
Bu fiyata 3070 Ti toplanabiliyor
İstersen güç kaynağını 750w yaparak alabilirsin.
Bu sistemi gördüm fakat 1080p de oynayacağım için hem 3070ti'ın tam performansını alamam hem darboğaz olur ve 5600x ve daha iyi bir ssd daha cazip geliyor. Ama yine de tavsiyen için teşekkür ederim.

Selam hocam, ben de seninle ayni durumdayim. 1080P'de oynayacagim, ben de bu sistemi gordum alip almamakta kararsizim ve bende 3060 Ti 5600/5600xli sistem toplamak istiyorum.
Eger eastergamerin sistemini yukseltmek istersem bu sefer 30-40 bin civari ust seviye bir PC oluyor ama bende o kadar para yok.
3060'li sistem toplamak istedigimde bu videoya denk geldim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi 1080p olacağı için darboğaz konusunda tedirgin oluyorum ama dediğiniz çok mantıkı.
Darboğaz olacağını hiç sanmıyorum. Nitekim benchmark videolarına bir göz gezdirin, işlemci kullanımı %60'ları geçmiyor 1080p'de. 12400f + 3070ti sistem baya hoş gözüküyor. Alın geçin derim.

Geri
Yukarı