RTX 3060 Ti ve i5 11400F darboğaz yapar mı?

Miroyasa

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Arkadaşlar bayağıdır PC'yi acmıyordum ders ve spordan kaynaklı. Actığımda oyuna girdiğimde eskiden 99 kulanımları gorürken artık 81 71leri falan gormeyi başladım. GPU kullanımı ama FPS eskisnin aynısı NVIDIA 2 Update getirdi. Acaba ondan mıdır bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmaz, ama neden FPS dusmusdur diger arkadaslar cevaplasin. CPU/GPU Sicakliklarini kontrol et.

Arkadaşlar bayağıdır PC'yi acmıyordum ders ve spordan kaynaklı. Actığımda oyuna girdiğimde eskiden 99 kulanımları gorürken artık 81 71leri falan gormeyi başladım. GPU kullanımı ama FPS eskisnin aynısı NVIDIA 2 Update getirdi. Acaba ondan mıdır bilen var mı?
Oyuna yeni gelen güncellemelerden, sürücülere yeni gelen güncellemelerden ötürü oynadığınız oyuna bağlı olarak değişimlerin olması normal.

Daha fazla bilgi verebilir misiniz?

95 bazen 81 falan duşe biliyor ornek Forza'da içeri sürüşe geçince duşuyor kullanayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senden istediğim şey videodaki gibi Afterburner'ı ayarlayıp FPS düştüğü zamanlarda işlemci sıcaklığına ve frekansına bakman. Ve değerleri bizimle paylaşman.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senden istediğim şey videodaki gibi Afterburner'ı ayarlayıp FPS düştüğü zamanlarda işlemci sıcaklığına ve frekansına bakman. Ve değerleri bizimle paylaşman.

Birazdan atacağım iceriden Forza'dan bir de dışarıdan

Yeni konular

Geri
Yukarı