RTX 3060 Ti ve Ryzen 5 3600 sistem 7000 TL'ye toplanabilir mi?

Bütçe
7000

Ragnarokk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 3060 Ti normalde 400 dolar bandında yani 3100 TL falan stoğa gelince bol bol eski fiyatina düşer mi? Maksimum 4000 TL veririm. RTX 3060 Ti'ya birkaç kişiye sordum stoklar gelince düşer normal fiyatına dediler ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki şartlarda zor bence toplayamazsın o fiyata stoklar dolsa bile çok oynamaz.

Min 4500-5000 bandına satılır. Ki benim tahminlerim genelde fazla iyimser çıkar. Ayrıca stoğa gelse bile geldiği gibi sömürüleceği için pandemi ve ETH gibi faktörlerin etkisini azaltması lazım.

Stok gelince düşer fikrine katılıyorum fakat şahsi görüşüm, stoklar rayına oturana kadar 1 Amerikan Doları 10 Türk Lirasından fazlasına eşit olacak. Ayrıca Türkiye'nin genel alım gücü düşük yani mining illeti 3060Ti'ın peşini bırakmayacaktır.

Min 4500-5000 bandına satılır. Ki benim tahminlerim genelde fazla iyimser çıkar. Ayrıca stoğa gelse bile geldiği gibi sömürüleceği için pandemi ve ETH gibi faktörlerin etkisini azaltması lazım.

Zaten direk alacağım geldiği gibi 4000 veya 4500 bandında olursa yoksa fırsatı kaçırırım para birikti duruyor.
Şu anki şartlarda zor bence toplayamazsın o fiyata stoklar dolsa bile çok oynamaz.

En az 4000'e düşer bence gelirse zaten direk alacağım stoklar gelince.
Stok gelince düşer fikrine katılıyorum fakat şahsi görüşüm, stoklar rayına oturana kadar 1 amerikan doları 10 Türk lirasından fazlasına eşit olacak. Ayrıca Türkiye'nin genel alım gücü düşük yani mining illeti 3060 Ti'ın peşini bırakmayacaktır.

Aynen çok haklısınız ama zaten direk alacağım ekran kartını beklemeden.

Geri
Yukarı