RTX 3060 Ti vision ekran kartına Gamepower GP-650 650W 80+ bronz güç uygun mudur?

Leodamar

Hectopat
Daha fazla  
Gamepower GP-650 650W 80+ bronz kullanmaktayım ve Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti vision almaya karar verdim. Mevcut kullandığım güç kaynağı ile bir süre devam edip değiştirmeyi düşünüyorum ancak alana kadar ekran kartımı sorunsuz bir şekilde çalıştırır mı?

Dosya Ekleri

• shopping.jpg
    shopping.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower GP-650 650W 80+ bronz kullanmaktayım ve Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti vision almaya karar verdim. Mevcut kullandığım güç kaynağı ile bir süre devam edip değiştirmeyi düşünüyorum ancak alana kadar ekran kartımı sorunsuz bir şekilde çalıştırır mı?
Gayet Yeterlidir kullanabilirsiniz ben 2 tane rx570 kullanıyorum bu güç kaynağı ile elimde aynı modelden vardı ama kaliteli bir marka değil önermem ama kullanılır

Kağıt üzerinde, sadece W değerinden hareketle uygun da güvenilir mi? Meçhul.

1,5 senedir bir sorunla karşılaşmadım ancak birkaç ay içerisinde mutlaka değiştireceğim.

Gayet Yeterlidir kullanabilirsiniz ben 2 tane rx570 kullanıyorum bu güç kaynağı ile elimde aynı modelden vardı ama kaliteli bir marka değil önermem ama kullanılır
Asus ya da corsair ilk tercihlerim arasında.

1,5 senedir bir sorunla karşılaşmadım ancak birkaç ay içerisinde mutlaka değiştireceğim.

Fsp alabilirsiniz ben tam 15 yıldır kullanıyorum yüzlerce kez elektirik kesintisine mağruz kaldı banamısın demiyor japon marka kapasitörler kullanıyor bu arada çoğu kişi memnun yorumları iyi

Geri
Yukarı