RTX 3060 Türkiye'de ne zaman satışa sunulur?

Türkiye'de de ekran kartları hızlıca tükeniyor bence. Global çıkış tarihi ne zamansa o zaman satışa sunulur.

RTX 3060 Ti tanıtıldıktan birkaç hafta sonra satışa sunulmamış mıydı?
RTX 3060 için 1 buçuk ay mı bekleyeceğiz şimdi de...

RTX 3060 Ti tanıtıldıktan birkaç hafta sonra satışa sunulmamış mıydı?
RTX 3060 için 1 buçuk ay mı bekleyeceğiz şimdi de...
Maalesef almak için Mi 1.5 ay beklemek gerekli olacak, saçma bir olay. Bu yüzden beklemeyeceğim. 1 aydır ekran kartsız boş duruyor pc çıksında 1-2 hafta sonra gelir alırım diye düşünüyordum. Sonuç hüsran oldu.

Maalesef almak için mi 1.5 ay beklemek gerekli olacak, saçma bir olay. Bu yüzden beklemeyeceğim. 1 aydır ekran kartsız boş duruyor PC çıksında 1-2 hafta sonra gelir alırım diye düşünüyordum. Sonuç hüsran oldu.

Bende tanıtıldıktan 1-2 hafta sonra satışa sunulur diye bekliyordum, en kısa sürede sistemi toplayıp tatilde saatlerce oyun oynama planlarım vardı hepsi suya düştü :D.

Bildiğiniz gibi RTX 3060 tanıtıldı, Türkiye'de ne zaman satışa sunulur?

Bildiğiniz gibi RTX 3060 tanıtıldı, Türkiye'de ne zaman satışa sunulur?

Üretim yapılsın diye biraz geç çıkartma kararı almış olabilirler. Şu an tüm dünya NVIDIA RTX 3000 serisi ekran kartlarında stok sorunu var. Bu yüzden üretip piyasaya çok sayıda kartı çıkarmak istemiş olabilirler.

Bende tanıtıldıktan 1-2 hafta sonra satışa sunulur diye bekliyordum, en kısa sürede sistemi toplayıp tatilde saatlerce oyun oynama planlarım vardı hepsi suya düştü :D.

Benim de aynen öyle.

Son düzenleme:
Üretim yapılsın diye biraz geç çıkartma kararı almış olabilirler. Şu an tüm dünya NVIDIA RTX 3000 serisi ekran kartlarında stok sorunu var. Bu yüzden üretip piyasaya çok sayıda kartı çıkarmak istemiş olabilirler.

Benim de aynen öyle.

İnsallah dusudugunuz gibi olur.

Geri
Yukarı