RTX 3060 ve 3060 Ti stokları saat kaçta gelecek?

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? 00.00 diyen var, akşam 20.00 diyen var...
RTX3060 saat 20.00'da gelecek.
saat.PNG

Normalde saat 17.00'da çıkacakmış ama bu seferlik saat 20.00'da çıkacak.

25 Şubat saat 20.00 yazıyordu fakat Game Garaj herkesi ters köşe yapıp kartı tek tek satmayacağını söylediğinde saat bilgisini kaldırdılar. Sanırım ansızın bir şekilde çıkaracaklar madenciler pusu kurmasın diye.
Yarın mı geliyor bugün mü?
Yarın.

RTX 3060 Ti için açıklanan bir şey yok diye biliyorum. Sadece 3060 stokları gelecek. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Bende 3060 ile birlikte Ti modellerinin stoklarınında cuzi miktarda tazeleneceğini duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bakalım pusudayız.
25 Şubat saat 20.00 yazıyordu fakat Game Garaj herkesi ters köşe yapıp kartı tek tek satmayacağını söylediğinde saat bilgisini kaldırdılar. Sanırım ansızın bir şekilde çıkaracaklar madenciler pusu kurmasın diye.

Yarın.
Sadece Game Garaj'a mı gelecek peki? Nvidia'nın sitesinde Vatan, Inventus, Itopya gibi sitelerde mevcuttu.

Mining yapılmasın diye NVIDIA performanslarını düşürdü.
Ethereum kazacaklarını madenciler mi söyledi? Düşük performansla bile hala kâr getirebiliyor kart.
Sadece Game Garaj'a mı gelecek peki? Nvidia'nın sitesinde Vatan, Inventus, Itopya gibi sitelerde mevcuttu.
Vatan ile İtopya'yı unutun, en az 6000'den satar onlar. Şu an İncehesap'ta da mevcut. Umarım oradan alabilirim.

Geri
Yukarı