RTX 3060 ve i5 12450h laptop alınır mı?

Ben şahsi fikrimi söyleyeceğim isyeyen katılır istemeyen katılmaz her ürünü öyle olduğunu düşünmüyorum oyuncu laptopu değil ama bizde 2 tane Casper laptopvaar kaç yıl oldu hâlâ taş gibi çalışıyor bu marka böyle olsa her ürünü bu kadar yükselir miydi yani.
Hocam ilk çıktıklarında çok sorunu vardı ama yeni modeller sorunsuz gibi hatta buz gibi çalışıyorlar incelemeri mevcut bende o yüzden almak istedim.

Kullanıma göre değişir, 3 4 AAA oyuna dolar. Oynadığın oyunları silerek vs kullanman lazım.
indirmeyi bekleyen witcher ve RDR2 var :D

Hocam 3050 almam.

Hocam ilk çıktıklarında çok sorunu vardı ama yeni modeller sorunsuz gibi hatta buz gibi çalışıyorlar incelemeri mevcut bende o yüzden almak istedim.

İndirmeyi bekleyen Witcher ve RDR2 var :D

Hocam 3050 almam.

Yeni modeller başta öyle. Aekadaşlarımdaki cihazlar ilk 5-6 ay çok iyiydi hatta yükte 82 derece geçmemesine şaşırıyordum. Şimdi 92-93 altına inmiyor oyunlarda ve bu değerler serviste temizlenip macun değişimi yapılmış hali. Benim gördüklerim bunlar.

3050 Tİ var içerisinde. Her türlü sizi kurtarır 3050 Tİ.
Hocam siz üstünüze alınmayın ama ben bu forumu anlamıyorum ya, zaten 3050 alacaktım soğuttular 3060 almaya karar verdim şimdide 3050 önerdiniz :D

Yeni modeller başta öyle. Aekadaşlarımdaki cihazlar ilk 5-6 ay çok iyiydi hatta yükte 82 derece geçmemesine şaşırıyordum. Şimdi 92-93 altına inmiyor oyunlarda ve bu değerler serviste temizlenip macun değişimi yapılmış hali. Benim gördüklerim bunlar.
Anladım hocam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı