RTX 3060 ve i5 12450h laptop alınır mı?

Hocam elbette siz bilirsiniz ama emin olun seçenek çok. Biraz şüphe duyun bence bu kadar insan neden Casper tavsiye etmiyor diye.

Hocam ben sanırım yine de tüm öneri ve şikayetlere göre Casper alacağım, Acer Nitro alıp iade eden de var, MSI alıp iade eden de var yani anlayacağınız her ürünün şikayeti var her türlü yerde, G870 serisinde yani alacağım laptopta çoğunluk metal parça var ısınma sorununu kaldırdı diyen de çok ama yanıt veren arkadaşın dediğine göre hala var G900 serisinde vs ama eğer bir sorun yaşarsam buraya inceleme atarım hayırlı günler.

Hocam ben sanırım yine de tüm öneri ve şikayetlere göre Casper alacağım, Acer Nitro alıp iade eden de var, MSI alıp iade eden de var yani anlayacağınız her ürünün şikayeti var her türlü yerde, G870 serisinde yani alacağım laptopta çoğunluk metal parça var ısınma sorununu kaldırdı diyen de çok ama yanıt veren arkadaşın dediğine göre hala var G900 serisinde vs ama eğer bir sorun yaşarsam buraya inceleme atarım hayırlı günler.

Aldınız mı memnun musunuz?

https://www.casper.com.tr/ozellestir?code=G870.1265-DF60X-B&id=8278874 i7 modelini alacağım hocam, daha performanslı olacağını düşünüyorum daha almadım hayırlı geceler.

Excalibur önermem o fiyata bu laptop bile daha mantıklı.
Paranızı boşa harcarsınız onu alırsanız bence.

Excalibur önermem o fiyata bu laptop bile daha mantıklı.
Paranızı boşa harcarsınız onu alırsanız bence.
Daha geçen şikayet konusu açıldı bunu da ben kimseye önermiyorum kendim mi alacağım? her laptop alacak kişiye bu ürünü atmayın eş bile değil.

Daha geçen şikayet konusu açıldı bunu da ben kimseye önermiyorum kendim mi alacağım? Her laptop alacak kişiye bu ürünü atmayın eş bile değil.

30 k paraya 3060 i7 12650 Excalibur almak çok mantıksız direk.
Excalibur mantıksız daha kaliteli markalara bakın derim paranızla rezil olmayın sonra.
Ki bu model gayet sorunsuz fiyat için diğer laptoplarla kıyaslanamaz bile ki 30 k ya bu laptoptan bile çok daha iyileride var.
Bir de eş bile değil demişsiniz neresi eş değil :D daha güçlü bile.
Ki Acer daha iyi bir marka.
Acer takıntınız var ise.
Bunada bakabilirsiniz.
Veya buna.

30 k paraya 3060 i7 12650 Excalibur almak çok mantıksız direk.
Excalibur mantıksız daha kaliteli markalara bakın derim paranızla rezil olmayın sonra.
Ki bu model gayet sorunsuz fiyat için diğer laptoplarla kıyaslanamaz bile ki 30 k ya bu laptoptan bile çok daha iyileride var.
Bir de eş bile değil demişsiniz neresi eş değil :D daha güçlü bile.
Ki Acer daha iyi bir marka.
Tamam.

Geri
Yukarı