RTX 3060 ve R5 1600 sisteme PSU içeren kasa önerisi

TR_Nerox

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende R5 1600 ve GTX 1650 var. Ben ekran kartını RTX 3060 ile değiştireceğim (Biliyorum darboğaz yapar ama almaya şu an param yok.). Bana şöyle RTX 3060 ve R5 1600'ü kaldıracak kasanın içinde PSU dahil kasa söyler misiniz?

Not: Ekran kartı 3 fanli olacak, haberiniz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ferrari'ye tüp takmışsın be hocam.

Onu ben de biliyorum yukarıda belirttim biraz daha dikkatli okusanız görürsünüz.:)

Bu kasa iyi midir? Alınır mı? PSU 650 W. @Merdo34 @Berkay Kiraz

Son düzenleme:
Onu ben de biliyorum yukarıda belirttim biraz daha dikkatli okusanız görürsünüz.:)

Bu kasa iyi midir? Alınır mı? PSU 650 W. @Merdo34 @Berkay Kiraz
Hazır sistem harici pek tercih edilmeyen bir kasa. Fiyatı da baya tuzlu. Hava akışına pek iyi demiyorlar. O fiyata çok daha iyi kasalar alınabilir. 1200 TL kasaya verip 1200 TL NZXT C650 alın derim. PSU+kasa paketleri pek iyi olmuyor.

Hazır sistem harici pek tercih edilmeyen bir kasa. Fiyatı da bayağı tuzlu. Hava akışına pek iyi demiyorlar. O fiyata çok daha iyi kasalar alınabilir. 1200 TL kasaya verip 1200 TL NZXT C650 alın derim. PSU+kasa paketleri pek iyi olmuyor.

Böyle nasıl hocam kasanın Elite olmasını tercih ederim kaliteli olması lazım bir de PSU'nun tam modüler olması daha iyi değil mi hocam veya en en kötü sadece PSU'yu değiştiririm ama bu kasa acayip değişik sanki kasaya yapışmış gibi çıkacağını nasıl anlarım?

Yeni konular

Geri
Yukarı