RTX 3060 ve R5 3600 sisteme monitör önerisi

Aynasız

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim resimde ki gibi olacak inşallah dün siparişi verdim.
Ekipman olarak elimde Corsair K70 Lux RGB klavye, Corsair scimitar Pro mouse(hediye olarak gelen bir de Corsair Katar Pro mevcut), Hyper X Cloud2 7.1 kulaklık mevcut. Şu an elimde ASUS'un 4-5 sene önce aldığım 23.6" 1ms 60Hz Full HD monitörü var fakat yetersiz geleceği için sistem ve ekipmanlarıma en uygun monitör tavsiyelerinizi bekliyorum ileriye dönük uzun kullanım olursa iyi olur sistemimi ilerleyen yıllarda upgrade edeceğim işlemci gerek olursa anakart ile beraber.(net bütçem yok ama monitör kalitesi ve fp ürünü olmasına göre 3K çıkabilirim altına veya üstüne de çıkılabilir)

Screenshot_2021-06-20-00-43-36-32.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle yeni sisteminiz hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Monitör konusuna gelirsek, nasıl bir monitör istediğinizi detaylandırırsanız daha net öneriler alabilirsiniz. Benim size tavsiyem ise bu monitör olur:

Öncelikle yeni sisteminiz hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Monitör konusuna gelirsek, nasıl bir monitör istediğinizi detaylandırırsanız daha net öneriler alabilirsiniz. Benim size tavsiyem ise bu monitör olur:
Teşekkürler. Onu bilsem işte 4 senedir falan bilgisayar ve teknoloji den uzağım o yüzden ne gibi teknolojiler ve özellikler var bilgim olmadığı için sizlerden fikir almak istedim. Attığınız monitöre baktımda gayet güzele benziyor ve ciddi indirim var gibi duruyor diğer sitelerde 4k üstü fiyatı var.

Teşekkürler. Onu bilsem işte 4 senedir falan bilgisayar ve teknoloji den uzağım o yüzden ne gibi teknolojiler ve özellikler var bilgim olmadığı için sizlerden fikir almak istedim. Attığınız monitöre baktımda gayet güzele benziyor ve ciddi indirim var gibi duruyor diğer sitelerde 4k üstü fiyatı var.
Evet, karne indirimi altında gayet iyi bir indirime girdi bu model. Gigabyte M27Q Review Burada da detaylı bir incelemesi mevcut. Daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz inceleyebilirsiniz. Alternatif olarak bakabileceğiniz diğer monitör ise şudur:

Son düzenleme:
Evet, karne indirimi altında gayet iyi bir indirime girdi bu model. Gigabyte M27Q Review Burada da detaylı bir incelemesi mevcut. Daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz inceleyebilirsiniz
İncelemelerini iş çıkışı mutlaka araştırırım herhangi bir kronik sorunu vs yok demi ürünün?
2k almak daha mantıklı olur gibi şuanlık ileriye dönük. Ama buda yinede aklımda bulunsun

İncelemelerini iş çıkışı mutlaka araştırırım herhangi bir kronik sorunu vs yok demi ürünün?
İnceleyin tabii ki. Forumda da sıkça adı geçen bir monitördür. Kullanıcı yorumlarını okumayı ihmal etmeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatında bir yanlışlık olabilir mi acaba? Burada da görüleceği üzere 1080p modeli o fiyattan satılıyor. Yanlış bir yönlendirme olsun istemem.

27" monitörde 1080p çözünürlük pek tavsiye edilen bir durum değildir. Zaten satışını yapan mağazalar da stokta olmadığını belirtmişler.

Fiyatında bir yanlışlık olabilir mi acaba? Burada da görüleceği üzere 1080p modeli o fiyattan satılıyor. Yanlış bir yönlendirme olsun istemem.

27" monitörde 1080p çözünürlük pek tavsiye edilen bir durum değildir. Zaten satışını yapan mağazalar da stokta olmadığını belirtmişler.
Fiyatı doğru ama site güvenirliği hakkında pek bilgim yok

Geri
Yukarı