RTX 3060 ve R5 5600 sistem GTA V'te FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 11
Normal.

Sen bence de başka bir oyun indir bak ama indirdiğin oyun GTA gibi ufaktan zorlayacak oyun olsun Valorant filan değil.

Hocam sen bilgili bir abiye benziyosun. Şu konuya bakar mısın?

Hocam bu sorunun çözümü NVIDIA Denetim Masası'ndan FPS sabitlemek çünkü oyunda 140 FPS'i geçince oyun motoru yüzünden droplar yemeğe başlıyorsunuz FPS'i 100'e sabitleyin drop yemezsiniz ya da saatte 1 kere yersiniz bende öyle oluyor FPS sınırlamasını kaldırdığımda yine yemeğe başlıyorum dakikada 1.oyun çıktığı dönemde o FPS'lere ulaşan kartlar yoktu dolayısıyla bu tarz sorunlar meydana geliyor.Diskten kaynaklanmıyor çünkü 3 tane diskimede indirdim 3 ünde de bu oyunda sorun çıktı bir tek

Hocam bu sorunun çözümü NVIDIA Denetim Masası'ndan FPS sabitlemek çünkü oyunda 140 FPS'i geçince oyun motoru yüzünden droplar yemeğe başlıyorsunuz FPS'i 100'e sabitleyin drop yemezsiniz ya da saatte 1 kere yersiniz bende öyle oluyor FPS sınırlamasını kaldırdığımda yine yemeğe başlıyorum dakikada 1.oyun çıktığı dönemde o FPS'lere ulaşan kartlar yoktu dolayısıyla bu tarz sorunlar meydana geliyor.Diskten kaynaklanmıyor çünkü 3 tane diskimede indirdim 3 ünde de bu oyunda sorun çıktı bir tek
O zaman 100FPS üstü oynayanlar nasıl oynuyor? Millet 140 150 FPS oynuyor mesela. Yanlış bence dediğiniz.

O zaman 100FPS üstü oynayanlar nasıl oynuyor? Millet 140 150 FPS oynuyor mesela. Yanlış bence dediğiniz.

Hocam deneyin kendiniz görün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videoda attığım dakikadan itibaren adamın söylediklerine dikkat edin. Dakika tam 1:45'te stutter oluyor hocam bakın dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı