RTX 3060 vs RX 6600 XT vs RX6600 vs RX 6650 XT

elburuno

Centipat
Daha fazla  
Toplama PC alacağım. Kafamdaki ekran kartları bunlar sizce hangisini almalıyım? Kullanan veya bilen birisi yardimci olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın ile neler yapmayı düşünüyorsun. Sadece oyun vs işlemler mi yoksa Render yayın açma gibi işler de var mı?
oyun oynamayı düşünüyorum idarelik bi sistem olarak toplayacağım ancak oyunlardaki fps im de düşük olsun istemiyorum test videolarını izledim ancak işlemcisinden ramine göre verdikleri performans değişiyor

Toplama PC alacağım. Kafamdaki ekran kartları bunlar sizce hangisini almalıyım? Kullanan veya bilen birisi yardimci olursa sevinirim.

Sistem icin butceniz nedir? Boyle bütçe bilmeden karsilastirilma yapilmaz ama konuyu ekran karti gucune cevirelim.

En iyisi RX 6650 XT. Sonra RX 6600 XT, sonra 3060, sonra RX 6600.

Sistem icin butceniz nedir? Boyle bütçe bilmeden karsilastirilma yapilmaz ama konuyu ekran karti gucune cevirelim.

En iyisi RX 6650 XT. Sonra RX 6600 XT, sonra 3060, sonra RX 6600.
şimdi baktım da sanırsam 6650xt 3060ti la neredeyse aynı gücü veriyor fiyat olarak da bi tık uygun sanırsam çok piyasaya hakim değilim ilk toplama bilgisayarım olacak.. 14 15 bütçem var ikinci el bakıyorum o yüzden toplama bilgisayarlara

Şimdi baktım da sanırsam 6650XT 3060 Ti'la neredeyse aynı gücü veriyor fiyat olarak da bir tık uygun sanırsam çok piyasaya hakim değilim ilk toplama bilgisayarım olacak. 14 15 bütçem var ikinci el bakıyorum o yüzden toplama bilgisayarlara.

Al gec. İkinci el olmaz. Sifir var. Monitor dahil degildir, umarim.

şimdi baktım da sanırsam 6650xt 3060ti la neredeyse aynı gücü veriyor fiyat olarak da bi tık uygun sanırsam çok piyasaya hakim değilim ilk toplama bilgisayarım olacak.. 14 15 bütçem var ikinci el bakıyorum o yüzden toplama bilgisayarlara
İstiyorsanız buna bakın BLADE-6600 / AMD Ryzen 5 5500 MPK / ASUS Radeon DUAL RX 6600 V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Bu daha iyiymiş

yok monitör dahil değil ancak şimdi bi hesap yaptım da bana gelen para 12-13 ü zor bulacak gibi... eğer 15 bulabilirsem bu sistemi tercih ederim sıfır olarak, yoksa ikinci el ben de pek tercih etmek istemiyorum da şartlar sıkıntı sanayiden gelecek parayı bekliyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı