RTX 3060'lı sistem görüntü vermiyor

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Merhaba, RTX 3060 ve Ryzen 3600XT içeren bir sisteme sahibim fakat sistemde tüm parçalar görünürde çalışmasına rağmen hiçbir şekilde görüntü vermiyor. Bu konuyu son olarak forumda paylaşayım dedim böyle bir durum yaşayıp da çözebilen var mı? Son olarak MSI B450 Tomahawk Max anakartım var onu da belirteyim.

Benim kuzenim de aynı sorunu yaşadı, forumda da vardı böyle biri. Sinyal yok yazısı almıuorsanız ssd kaynaklı olabilir. SSD modelinizi öğrenebilir miyim?

Görüntü kablosunu ekran kartı yerine anakarta takmış olabilir misiniz? Eğer doğru taktıysanız anakart üstündeki ışığa bakmakta fayda var.

Benim kuzenim de aynı sorunu yaşadı, forumda da vardı böyle biri. Sinyal yok yazısı almıuorsanız ssd kaynaklı olabilir. SSD modelinizi öğrenebilir miyim?

M.2 SSD'ye kurulu sistem Crucial P1 500 GB modeli ayrıca sistemde Samsung Evo 860 250 GB modeli mevcut, WD Blue 1 TB HDD yanında.

Görüntü kablosunu ekran kartı yerine anakarta takmış olabilir misiniz? Eğer doğru taktıysanız anakart üstündeki ışığa bakmakta fayda var.
Anakartta işlemci ile ilgili ışık yanıyor, evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı