RTX 3070 boşta 60 derece

Hocam bu işlemci ekran kartına göre FPS değeri çok kötü yani bir de laptop markası MSI en iyi markalardan

Pek sayılmaz, 5600/3060 ile 165FPS(En yüksek ayarlar) civarında oynuyorum, bazen 144'ün bile altına düşüyor.

Hocam bu işlemci ekran kartına göre FPS değeri çok kötü yani bir de laptop markası MSI en iyi markalardan

Şarja takılı oynamıyorsanız Gaming laptoplarda performans düşüşü gayet normal. O cihazlar şarja takılı oynanmak için yapıldı.

Op.

Pek sayılmaz, 5600/3060 ile 165FPS(en yüksek ayarlar) civarında oynuyorum, bazen 144'ün bile altına düşüyor.

Şarja takılı oynamıyorsanız Gaming laptoplarda performans düşüşü gayet normal. O cihazlar şarja takılı oynanmak için yapıldı.

Bu kadar iyi bi sisteme sahip bir laptop da bu kadar düşük değerler almak sinirimi bozuyor.

Pek sayılmaz, 5600/3060 ile 165FPS(en yüksek ayarlar) civarında oynuyorum, bazen 144'ün bile altına düşüyor.

Sürekli şarj da kullanıyorum.

Neresi normal? İşlemcinin bile o kadar sıcak olmaması lazım boşta.

Hangi macunu sürdü?
1698258648588.png

boşta böyle oyun falan açık değil fan çalışmıyor boşta olduğu için

Neresi normal? İşlemcinin bile o kadar sıcak olmaması lazım boşta.

Hangi macunu sürdü? Marka model?
CoolerMaster MasterGel Reguler Termal Macun (MGX-ZOSG-N15M-R2)

Yeni konular

Geri
Yukarı