RTX 3070 çalışıyor mu?

Eğer tüm bağlantıların eksiksiz ve görüntü kablosunu da ekran kartına taktıysan güç tuşuna bas ve kasanın 2 veya 3 kere yeniden başlayıp sistemi tanımasına müsaade ver. Açılmaz ise çalışmıyor demektiir geçmiş olsun şimdiden :)

Pardon öyle demek istemedim, güç kablosunu taktım psuya ve fişe şalter açık, uzatma kablosuyla kullanıyorum belki bu yüzden görüntü yoktur ama kasanın ışıkalrı ve fanları dönüyor.
Anladım eski ekran kartınızın sürücüsünü silmişmiydiniz?

Eğer tüm bağlantıların eksiksiz ve görüntü kablosunu da ekran kartına taktıysan güç tuşuna bas ve kasanın 2 veya 3 kere yeniden başlayıp sistemi tanımasına müsaade ver. Açılmaz ise çalışmıyor demektiir geçmiş olsun şimdiden :)
Hocam DLSS'de o kadar iyi değil Control dışında. Arka planı 720 900p falan işliyor bulanik oluyor nesneler falan. Oyunu Ultra ayarlara getirsen bile görüntü bulanıklaşıyor. İnternette var testi isterseniz bakın. DLSS o kadar iyi değil ama FSR'den cok daha iyi.

Yanlış konuya mi yazdınız?

DisplayPort'ya da HDMI'ı anakarta takmış olabilirsiniz. Ekran karına takmanız gerek.

Dlss sanıldığı kadar iyi değil demek istiyorum. Fsr'den daha iyi ama fsr de gayet iş görüyor. Aradaki farkı anlamak bana zor geliyor.
Konu ile alakası ne?

Son düzenleme:
Dlss sanıldığı kadar iyi değil demek istiyorum. Fsr'den daha iyi ama fsr de gayet iş görüyor. Aradaki farkı anlamak bana zor geliyor.
Hocam biz ne dlss ne de fsr demedik ki

Geri
Yukarı