RTX 3070 fiyatları düşer mi?

balikeat

Megapat
Dolar arttığı için fiyatların düşmeyeceğini biliyorum ama stok sıkıntısından dolayı firmalar 5 bine ülkeye sokuyor 9 bine satışa koyuyor. Bu durum düzelir mi sizce? En ucuz Palit RTX 3070 var oda ₺7170. Vergilerle beraber 650 dolar civarına gelen kartın bu fiyatlara satılması bana pek normal gelmiyor.

Dolar arttığı için fiyatların düşmeyeceğini biliyorum ama stok sıkıntısından dolayı firmalar 5 bine ülkeye sokuyor 9 bine satışa koyuyor. Bu durum düzelir mi sizce? En ucuz Palit RTX 3070 var oda ₺7170. vergilerle beraber 650 dolar civarına gelen kartın bu fiyatlara satılması bana pek normal gelmiyor.

Dolar olmuş 8.35 şu anda hiçbir şeyin fiyatı düşmez. Palit çok eski ve köklü bir marka ama milletin geçip de ona para vereceğini sanmıyorum MSI ASUS dururken.

Dolar arttığı için fiyatların düşmeyeceğini biliyorum ama stok sıkıntısından dolayı firmalar 5 bine ülkeye sokuyor 9 bine satışa koyuyor. Bu durum düzelir mi sizce? En ucuz Palit RTX 3070 var oda ₺7170. Vergilerle beraber 650 dolar civarına gelen kartın bu fiyatlara satılması bana pek normal gelmiyor.
Bence artacaktır. Daha dün sabah gibi Palit RTX 3070 6999TL'idi 7170 olmuş :)

Bak 2016'dan beri forumdasın az çok teknolojiden haberin de vardır. Bak son 4-5 senelik memleketin, piyasanın durumunu ve sen söyle... Sence düşer mi?

Arkadaşım vatandan aldı 9kdan hatta su anda canlı olarak twitchde kurulum(aknrcy) yapıyor. 945 dolar yazıyormuş geliş fiyatı. vergisiyle 1035 dolarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı