RTX 3070 Gigabyte Vision'ın yanına sistem toplama

Bütçe
Ekran kartı hariç 6000 TL
Hocam B550-A B550-F modelinin beyaza boyanmış versiyonu. Bu videodan merak ettiğiniz şeylere bakabilirsiniz. Üşenirseniz de spoiler vereyim. Asus ufak farkla önde. Benim tercihim B550-A olurdu tasarımı yeter.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PSU konusuna da gelirsek XPG core reactor tier A, cooler master tier B diye geçiyor. Eğer dersen e geoffrey kardeş çok mu fark var aralarında hayır yok ama aynı paraya daha üst seviye alabilecekken o tercih edilmeli.
Tam olarak merak ettiğim de buydu A modelini bulamadım F modelinin beyazı olduğunu söylemeniz çok iyi oldu. Dün bu videoyu izledim bu video karıştırdı kafamı. Asus ROG görünüş olarak çok güzel olsa da diğer tarafta MSI'ın amiral gemisi Carbon Wi-Fi var. Aynı zamanda Wi-Fi özelliği olması da başka bir artı. Yine de bu video ve görünüş kararsız kalmama sebep oluyor 😅. Bu PSU'ların ya da diğer parçaların tierlarını nereden öğrenebilirim?

Carbon Wi-Fi modeli, aralarından en iyisi. PSU olarak Core Reactor öneririm.
Amazondaki yorumları çevirdim de çok memnuniyetsiz insan var Cooler Master'dan. Xpg tercih edeceğim gibi duruyor.

Gaming carbonu görmemişim hocam. Carbon B550-E klasmanındaydı sanırım (ondan başarısız olsa da.) Ama ben yine de Asus tercihinde bulunurdum. MSI’ın son zamanlarda yaptığı işleri beğenmiyorum gpu dahil. X570 gaming edge de rezaletti. Ama Wi-Fi lazımsa kesinlikle Carbon. Ben beyaz kasa dizmeme rağmen kaliteli internal wifi alıcısı istediğim için B550-E tercihinde bulundum yoksa A alacaktım.

Gaming carbonu görmemişim hocam. Carbon B550-E klasmanındaydı sanırım (ondan başarısız olsa da.) Ama ben yine de Asus tercihinde bulunurdum. MSI’ın son zamanlarda yaptığı işleri beğenmiyorum gpu dahil. X570 gaming edge de rezaletti. Ama Wi-Fi lazımsa kesinlikle Carbon. Ben beyaz kasa dizmeme rağmen kaliteli internal wifi alıcısı istediğim için B550-E tercihinde bulundum yoksa A alacaktım.
Evet hocam Wi-Fi önemli. Aslında elimde Tp-Link Archer T3U var ama ana kartın kendinden
Wi-Fili olması daha iyi olur sanırım. Birde 2200 olan bir kartı 1660'a almak cazip geliyor. Yine de ROG'un çok şık olması aklımı karıştırmaya devam ediyor sırf o yüzden hala siparişini veremedim.

Evet hocam Wi-Fi önemli. Aslında elimde Tp-Link Archer T3U var ama ana kartın kendinden
Wi-Fili olması daha iyi olur sanırım. Birde 2200 olan bir kartı 1660'a almak cazip geliyor. Yine de ROG'un çok şık olması aklımı karıştırmaya devam ediyor sırf o yüzden hala siparişini veremedim.
Redditten bakın isterseniz orada daha fazla kullanıcı yorumuna ulaşabilirsiniz. Buradaki gibi aldım bitti o süper olayı yok. Fiyatları yakınsa MSI,200 lira ve üstü fark varsa asusu seçerdim ben. En kaliteli wifi alıcısı 250lira.

Redditten bakın isterseniz orada daha fazla kullanıcı yorumuna ulaşabilirsiniz. Buradaki gibi aldım bitti o süper olayı yok. Fiyatları yakınsa MSI,200 lira ve üstü fark varsa asusu seçerdim ben. En kaliteli wifi alıcısı 250lira.
Fiyatlar aynı hocam Carbon Wi-Fi seçecek gibiyim bakalım. Ama beyaz sistem fikrini siz soktunuz aklıma, aklımdan çıkaramıyorum 😅 . Teşekkürler yorumlarınız için. İleride yine rahatsız edebilirim.🙂

Fiyatlar aynı hocam Carbon Wi-Fi seçecek gibiyim bakalım. Ama beyaz sistem fikrini siz soktunuz aklıma, aklımdan çıkaramıyorum 😅 . Teşekkürler yorumlarınız için. İleride yine rahatsız edebilirim.🙂
Estağfurullah. Hocam beyaz sistem çok istediğim bir şeydi benim. Kasayı masamda tuttuğum için görsellik de önemli. Soğutucu fan ram o bu her şey bembeyazdı tamamdı işler ama şu TUF ekran kartını 5800 liraya bulunca almaktan alıkoyamadım kendimi. Beşiktaşlı oldu kasa yarı beyaz yarı siyah. Montaj yapınca atarım size fotoğraf.

Estağfurullah. Hocam beyaz sistem çok istediğim bir şeydi benim. Kasayı masamda tuttuğum için görsellik de önemli. Soğutucu fan ram o bu her şey bembeyazdı tamamdı işler ama şu TUF ekran kartını 5800 liraya bulunca almaktan alıkoyamadım kendimi. Beşiktaşlı oldu kasa yarı beyaz yarı siyah. Montaj yapınca atarım size fotoğraf.
Hocam 5800 kaçırılacak fiyat değil zaten çok iyi yapmışsınız. Şampiyon BEŞİKTAŞ diyelim. 😄
Sizin sistemde ki diğer parçalar neydi hatırlayamadım?

Geri
Yukarı