RTX 3070 için minimum ve ortalama işlemci önerisi

Ekran kartı için sakın indirim beklemeyin. Aldığım günden, bugüne 1.200 TL fiyatı arttı. Ekranı direkt kapmaya bakın. İşlemci de soru işareti. Geriye kalanlar için bekleyebilirsiniz. Ama döviz kuru ne olur, bilinmez :)

Ne kadara aldınız?
Şans işi gerçekten belli olmuyor. Ben de hiç beklemediğim anda denk geldim. İtopya sitesinde stokta yokken F5 attım ve stoğa girdi. Direkt sepete atıp, hızlıca bilgileri girip aldıktan sonra stok yok yazıyordu. Kart gelene kadar aldığıma inanamamıştım :)

5 Ekim'de aldığım zaman 8.269 TL tuttu. Şimdi ise 9.429 TL gibi bir rakamdan satıyor İtopya. İtopya'dan almıştım.

Başta bende 3080 almayı düşünüyordum ama şu an fiyatlar çok pahalı 3070'i bekleyeceğim mecburen. Stok bulabilirsem umarım çıkar çıkmaz alabilirsem çok iyi olur. İlk çıkanlar sorunlu diyorlardı sizde bir sorun var mı?

@Furkan45 İlk başta iki ekran kullanırken fan problemi yaşıyordum. Fanlar durmuyordu. Asus Tuf modellerine ait bir problemdi. Ekran kartına BIOS güncellemesi yaptıktan sonra düzeldi. Başka hiçbir problem ile karşılaşmadım. Hatta yeri geliyor OC ile 2100 Mhz olarak kullanıyorum. Bu arada ekran kartım OC versiyonu değil. Şans işi veya olayı abartıyorlar. Bir arkadaşım da aldı, o da hiç sorun yaşamadı.

Ekran kartı için sakın indirim beklemeyin. Aldığım günden, bugüne 1.200 TL fiyatı arttı. Ekranı direkt kapmaya bakın. İşlemci de soru işareti. Geriye kalanlar için bekleyebilirsiniz. Ama döviz kuru ne olur, bilinmez :)

Ekran kartında indirim olma gibi bir ihtimal yok zaten. Düşündüğüm işlemciler için de olacağını pek sanmam. Diğer parçaları biraz daha ucuza getirebilirim tabii ki. Kararsız kaldığım tek parça monitör. Monitör konusunda şuan aklıma takılan Monster monitörler var. Normalde aklımda yoktu MSİ alacaktım ama 31.5" 2K 165Hz olmasına rağmen fiyatı çok uygun geldi. Siz bu konuda ne dersiniz?

Ekran kartında indirim olma gibi bir ihtimal yok zaten. Düşündüğüm işlemciler için de olacağını pek sanmam. Diğer parçaları biraz daha ucuza getirebilirim tabii ki. Kararsız kaldığım tek parça monitör. Monitör konusunda şuan aklıma takılan Monster monitörler var. Normalde aklımda yoktu MSİ alacaktım ama 31.5" 2K 165Hz olmasına rağmen fiyatı çok uygun geldi. Siz bu konuda ne dersiniz?
Monster monitörler hakkında iyi veya kötü bir yoruma denk gelmedim. Tercih edilmiyor olabilirler ama dediğim bilgim yok.

Hangi monitör acaba? Link atabilir misiniz? Ben de al monitör alacağım çünkü.

Geri
Yukarı