RTX 3070 ile mining yapmak

Şimdi alıyordum hocam, cevabın için teşekkür ederim kontrol etmiş oldum şimdi. Ana kartımız MSI, ekran kartımız ise RTX 3070 MSI Gaming X Trio tarafından oldu. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim tekrardan, RTX 2070 Gaming X Trio yu oyun bilgisayarımda kullanmıştım geçen sene, bu sene de bi miningde deneyeceğiz. Değerli yorumun için teşekkür eder, yeni sistemin için de hayırlısını dilerim.

Gigabyte 3070 vision modeli mevcut 51 dereceyi geçmiyor fanlar yüzde 40 da tavsiye ederim. Bu gün bir adette MSI suprim X alacağım 2 kart aylık 3 bin TL civarı getirisi olacak gibi.

Gigabyte 3070 vision modeli mevcut 51 dereceyi geçmiyor fanlar yüzde 40 da tavsiye ederim. Bu gün bir adette MSI suprim X alacağım 2 kart aylık 3 bin TL civarı getirisi olacak gibi.
Teşekkür ederim yanıtın için hocam, hayırlısı olsun. Suprim X i de ekleyeceğim gibi duruyor 2 defa üst üstte önerildi valla.

Teşekkür ederim yanıtın için hocam, hayırlısı olsun. Suprim X i de ekleyeceğim gibi duruyor 2 defa üst üstte önerildi vallahi.

Kartı aldım fark ettim ki suprim X neredeyse 10 derece daha serin çalışıyor şu an vision 51 suprim X ise 41-42 derece arası oluyor genel piyasa olarak suprim X diğerlerine göre 1000-1.500 TL daha pahalı fakat farka değer hem serin hem sessiz ve çok şık meret

Dosya Ekleri

• IMG_20210331_213358.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 65

Hocam kartı nereden aldınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…