RTX 3070 ile mining yapmak

Dostum merhaba, biraz geç oluyor ancak almadıysan kulaktan dolma da olsa bilgi paylaşmak isterim. Gigabyte kartların ısınma sorununu piyasada çok gördüm. Mining bazında konuşuyorum. Ben de daha 2 gün oldu 3070 alalı. Tercihimi MSI Suprim X modelinden yana kullandım ve ısı 60 dereceyi geçmiyor fanlar da %40 çalışıyor. Şahsi tavsiyem ya Asus Tuf ve üzeri seri ya da MSI Trio ve üzeri bi kart almandan yana olur. Eğer Evga bulabiliyorsan gözün kapalı alabilirsin tabi :)
Şimdi alıyordum hocam, cevabın için teşekkür ederim kontrol etmiş oldum şimdi. Ana kartımız MSI, ekran kartımız ise RTX 3070 MSI Gaming X Trio tarafından oldu. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim tekrardan, RTX 2070 Gaming X Trio yu oyun bilgisayarımda kullanmıştım geçen sene, bu sene de bi miningde deneyeceğiz. Değerli yorumun için teşekkür eder, yeni sistemin için de hayırlısını dilerim. :)

Gigabyte 3070 vision modeli mevcut 51 dereceyi geçmiyor fanlar yüzde 40 da tavsiye ederim. Bu gün bir adette MSI suprim X alacağım 2 kart aylık 3 bin TL civarı getirisi olacak gibi.

Gigabyte 3070 vision modeli mevcut 51 dereceyi geçmiyor fanlar yüzde 40 da tavsiye ederim. Bu gün bir adette MSI suprim X alacağım 2 kart aylık 3 bin TL civarı getirisi olacak gibi.
Teşekkür ederim yanıtın için hocam, hayırlısı olsun. Suprim X i de ekleyeceğim gibi duruyor 2 defa üst üstte önerildi valla.

Teşekkür ederim yanıtın için hocam, hayırlısı olsun. Suprim X i de ekleyeceğim gibi duruyor 2 defa üst üstte önerildi vallahi.

Kartı aldım fark ettim ki suprim X neredeyse 10 derece daha serin çalışıyor şu an vision 51 suprim X ise 41-42 derece arası oluyor genel piyasa olarak suprim X diğerlerine göre 1000-1.500 TL daha pahalı fakat farka değer hem serin hem sessiz ve çok şık meret 😍

Dosya Ekleri

• IMG_20210331_213358.jpg
    IMG_20210331_213358.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 65
Şimdi alıyordum hocam, cevabın için teşekkür ederim kontrol etmiş oldum şimdi. Ana kartımız MSI, ekran kartımız ise RTX 3070 MSI Gaming X Trio tarafından oldu. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim tekrardan, RTX 2070 Gaming X Trio yu oyun bilgisayarımda kullanmıştım geçen sene, bu sene de bi miningde deneyeceğiz. Değerli yorumun için teşekkür eder, yeni sistemin için de hayırlısını dilerim. :)

Hocam kartı nereden aldınız?

Geri
Yukarı