RTX 3070 mining değerleri nedir?

Adrenokrom

Centipat
RTX 3070 LHR kart ETH kaç mh/s alıyor? Farklı kaynaklarda farklı değerler görüyorum. 30, 40, 60 gibi.
Bu kart ile güncel olarak mining yapan var mı?
Değerlerini söyleyebilir mi?
Önerebileceğiniz mining programı var mı?
Trex için LHR sınırını bloke ediyor söylemlerinin doğruluk payı var mı?
Ve bu LHR sınırlandırılması kalkabiliyor mu?
Bu kart ile hangi maden daha karlı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3070 LHR kart ETH kaç mh/s alıyor? Farklı kaynaklarda farklı değerler görüyorum. 30, 40, 60 gibi.
Bu kart ile güncel olarak mining yapan var mı?
Değerlerini söyleyebilir mi?
Önerebileceğiniz mining programı var mı?
Trex için LHR sınırını bloke ediyor söylemlerinin doğruluk payı var mı?
Ve bu LHR sınırlandırılması kalkabiliyor mu?
Bu kart ile hangi maden daha karlı olur?
En karlısı eth'dir. 42-48 arasında bir hash alırsınız kartı zorlama durumunuza bağlı olarak. Trex ile kartın tam potansiyelinin %69-73'ü kadarını kullanabilirsiniz eth'de. Nbminer ve lolminer için de geçerli bu yüzdeler.

En karlısı ETH'dir. 42-48 arasında bir hash alırsınız kartı zorlama durumunuza bağlı olarak. Trex ile kartın tam potansiyelinin %69-73'ü kadarını kullanabilirsiniz ETH'de. Nbminer ve lolMiner için de geçerli bu yüzdeler.

Genelde mining adı altındaki konulara sen cevap yazıyorsun. Teşekkür ederim ilgin için.

Hocam bende memory clock sabit 7758 ancak gpu clock sürekli dalgalanıyor. 1200 - 1350 -1300 -1400 - 700 -770- 720 -675 birden buralardan 1300 lere çıkıyor geri 670 lere iniyor. Bu normal bir durum mu gpu clock için?
LHR unlock özelliği olan bir miner kullanıyorsanız ondan kaynanklı bu durum. Hiveos üzerinde cc'yi kilitleyebiliyorsunuz bu sayade watt dalgalanması da olmuyor ama windows üzerinde kazıyorsanız bir çözümü var mı bilemiyorum.

LHR unlock özelliği olan bir miner kullanıyorsanız ondan kaynanklı bu durum. Hiveos üzerinde cc'yi kilitleyebiliyorsunuz bu sayade watt dalgalanması da olmuyor ama windows üzerinde kazıyorsanız bir çözümü var mı bilemiyorum.
Watt dalgalanmam bu şekilde zaten yok hocam. Sabit 130-135 arasında alıyorum. Eğer bu dalgalanma oluyorsa onu bilemem. Mesela sabit 132 - 132.5 olmuyor.
134.5 - 130 - 132 - 133.5 gibi gibi bu aralarda gidiyor hep. Buna dalgalanma deniyor mu?

Watt dalgalanmam bu şekilde zaten yok hocam. Sabit 130-135 arasında alıyorum. Eğer bu dalgalanma oluyorsa onu bilemem. Mesela sabit 132 - 132.5 olmuyor.
134.5 - 130 - 132 - 133.5 gibi gibi bu aralarda gidiyor hep. Buna dalgalanma deniyor mu?
Wattmeter ile mi bakıyorsunuz? Yazılımda yazan değer fikir veriyor sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı