RTX 3070 QHD Dota 2 hareketleri sahnelerde kasıyor

Frankmartin87

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, MSI RTX 3070 QHD model notebook kullanıyorum.
DotA 2 de hareketli sahnelerde kasılıyor yardımcı olabilir misiniz?
Ne yapmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hareketli sahnelerde 120 fps sabit ise problem olmaz ama o esnada 70-80 fps ye kadar düşüyorsa 165 hz takılma yapabilir. Oyun eanasında sürekli fps monitörü açık mı? 120 fps anlık olduğundan emin misiniz?

GT650M ekran kartıyla en düsük ayarlarda bile takılmadan oyun oynatıyor.
RTX 3070 bilemiyorum garip degil mi?
Var mı yardımcı olacak.
GT650M ekran kartıyla en düsük ayarlarda bile takılmadan oyun oynatıyor.
RTX 3070 bilemiyorum garip degil mi?
Var mı yardımcı olacak.

Konu güncel fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleme:
Çok ilginçmiş. 3050'li sistemle kardeşimle birlikte oynuyorum. Hiç bahsettiğiniz takılmalar olmuyor. Ultra ayarlarda oynuyor ve sabit 144 alıyor. Başka bir oyunda takılma yapıyor mu bahsettiğiniz gibi? RAM tek kanal mı çift kanal mı? Grafik ayarlarınız neler?

grafik ayarlarım full hocam 2k ve optimum ayarları kullanıyor.
Msi 262tr
Ekran işleme 120 de her şey acık ve NVIDIA optimum ayarlarını kullanıyor yaniotımatik o ayarlarda.

grafik ayarlarım full hocam 2k ve optimum ayarları kullanıyor.
Msi 262tr
Ekran işleme 120 de her şey acık ve NVIDIA optimum ayarlarını kullanıyor yaniotımatik o ayarlarda.
Attığınız model FHD gözüküyor 2k'yi virtual seçeneğinden mi yaptınız belki o sebep oluyor olabilir. Bilemedim, 1080p ye alıp çözünürlüğü tam ekran seçeneği ile bir daha dener misiniz?
Attığınız model FHD gözüküyor 2k'yi virtual seçeneğinden mi yaptınız belki o sebep oluyor olabilir. Bilemedim, 1080p ye alıp çözünürlüğü tam ekran seçeneği ile bir daha dener misiniz?
Eğer pencereli tam ekran falan seçiliyse arkadaki uygulamalarla birlikte çalıştırır oyunu, belki takılmalar o yüzdendir. Full Screen değilse alıp öyle deneyin 1080p'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı