RTX 3070 Ryzen 5 5600 mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

playwanted07

Centipat
Daha fazla  
RAM
HyperX Fury 16x2 32 GB 3200 Mhz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
WD Green SN350 NVMe SSD 480 GB
Ekran kartı
Gigabyte Auros RTX 3070
Anakart
Asus x570-P Prime
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600
Ara sıra oyundayken, ara sırada masaüstünde işlem yaparken bilgisayarım mavi ekran veriyor, şimdiden herkese teşekkürler.

Anakart: ASUS X570-P Prime.
RAM: Kingston HyperX Fury 16x2 32 GB 3200 MHz DDR4 CL16.
Ekran kartı: Gigabyte Aorus RTX 3070.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600.
Sıvı soğutma: Cougar Aqua 360'li cgr-Aqua 360.
PSU: VGA supernova GT 750W 80+ Gold Full modüler.
Fan: 3X Lian Li 120 st.
Kasa: Cougar gemini s

minidump dosyalarım;

Minidump

O
32GB bir 6-8 saat sürebilir sanırım. Ancak kırmızılık gördüğünüzde RAM arızalı demektir, testi tamamlamadan kırmızı nokta çıkarsa yarıda bırakabilirsiniz testi, zaten arızalı demektir.
teşekkür ederim, sonuçları paylaşırım ramleri 0 aldım bu arada ağustos ayın da

Sıfır RAM'lerde de problemler olabilir. RAM sorunsuz çıkarsa GIGABYTE ve Bluestacks programlarını

Teşekkürler

Sıfır RAM'lerde de problemler olabilir. RAM sorunsuz çıkarsa GIGABYTE ve Bluestacks programlarını kaldırmanızı isteyeceğim.
Testin bitmesine hayli az kaldı 2 tane gigabyte yazılımım var, biri ekran kartının Rgb ve LCD ekranını kontrol etmemi sağlıyor, diğeri de ekran kartı programı hangisini kaldırmalıyım? Ayrıca bunları denetim masasından mı kaldırayım?

Son düzenleme:
Teşekkürler

Testin bitmesine hayli az kaldı 2 tane gigabyte yazılımım var, biri ekran kartının Rgb ve LCD ekranını kontrol etmemi sağlıyor, diğeri de ekran kartı programı hangisini kaldırmalıyım? Ayrıca bunları denetim masasından mı kaldırayım?
RGB kontrol edeni. Evet denetim masasından kaldırabilirsiniz, ya da programın arkada iz bırakmaması için Hibit Uninstaller kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı