RTX 3070 Sistem 15,892TL

Ramazan Ö

Hectopat
Arkadaşlar Newegg'de gezerken denk geldim. Masaüstünde sizler kadar bilgili değilim ama Türkiye'de sadece 3070'in bu fiyatta olduğunu görünce paylaşmak istedim. Sanırım ekran kartının markasını belirtmemiş. Müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz, cevap verirler diye düşünüyorum.

Ürün linki: ABS Gladiator Gaming PC - Intel i7 10700F - RTX 3070 - Newegg.com

Türkiye 3070 fiyatları: RTX 3070 Fiyatları

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüzde 20 gümrük vergisini de ve varsa kargo bedelini de ekleyelim bu fiyata hocam. Sadece kart için almak isteyenler geri kalan parçaları sattığında sanırım ekran kartı 12 13K'ya falan gelecektir.

Edit: ABD'den gönderiliyormuş, gümrük vergisini düzelttim. AB ülkelerinden yüzde 18, diğerlerinden yüzde 20 gümrük vergisi uygulanır.

Bu site ile ilgili parayı kullandığına dair birkaç açıklama okumuştum. Bu siteyi baz almamak lazım. Hatta forumda öneri konusu olmaması lazım.

Sipariş vermeyi düşünenler önce şu konuya baksın.

Arkadaşlar Newegg'de gezerken denk geldim. Masaüstünde sizler kadar bilgili değilim ama Türkiye'de sadece 3070'in bu fiyatta olduğunu görünce paylaşmak istedim. Sanırım ekran kartının markasını belirtmemiş. Müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz, cevap verirler diye düşünüyorum.

Ürün linki: ABS Gladiator Gaming PC - Intel i7 10700F - RTX 3070 - Newegg.com

Türkiye 3070 fiyatları: RTX 3070 Fiyatları

Hocam, ne kadar ucuz olsa da alamayacağım.

₺16,180 kargo dahil. 1500 Euro'yu geçmediği için ek vergi alınmayacak. Yanlış bilgilendirmeyin.
Ek olarak 1 yıl garantisi var, kullanıcı hatası olmadığı sürece kargoyu Newegg karşılıyor, kargolayıp yaptırıyorsunuz.

Bildiğim kadarıyla çoğu zaman bu sitede güncel piyasanın çok altında ürünler bulunabiliyor. Ürünü alan kişinin parası kullanıldıktan sonra işlem iptal ediliyor gibi geldi. Çoğu kişiye gönderim yapılmıyor. Hatta bir tane hocamıza fatura kestikleri halde göndermediler.

Bildiğim kadarıyla çoğu zaman bu sitede güncel piyasanın çok altında ürünler bulunabiliyor. Ürünü alan kişinin parası kullanıldıktan sonra işlem iptal ediliyor gibi geldi. Çoğu kişiye gönderim yapılmıyor. Hatta bir tane hocamıza fatura kestikleri halde göndermediler.
10'dan fazla alışiveriş yaptım yanlış listelenmiş laptop harici iptal edilmedi.
Vergi dahil fiyat veriyor size.

Yeni konular

Geri
Yukarı