RTX 3070 sistem ile yayın yapılır mı?

Evet, yayın için ideal. Ancak upload'ınızı da öğrenmek zorundayız.
5.70 hocam
Sistem yeterli, 480p görüntü kalitesinde, 30 FPS'yle sorunsuz bir yayın yapmak için minimum 2 Mbps internet upload hızı gereklidir. 720p görüntü kalitesinde,30 FPS'yle yayın yapabilmek içinse en az 5 Mbps upload hızına ihtiyacınız vardır. İnternette yazan bu, Eğer 60FPS 720P Yapcaksanız en az 8-10 Upload lazım size.
csgo valorant pubg gibi çok zorlayan oyunlar oynamıycam
Yapılır yapılır, 3100 ile yapanları gördüm ben, Upload hızın da yeterliyse sıkıntı çıkmaz.
peki sizce ryzen 5 3600 ü mü koyayım yoksa i5-10400F mi yayın için

Son düzenleme:
Merhaba bende aynı soruyu soracaktım fakat yayın esnasında Assassin's Creed Valhalla gibi yeni nesil oyunlar oynayıp aynı anda kayıt yaparsak darboğaz olur mu?

RTX 3070 ve i5-10400F ile yayın açılır mı? 3070, MSI. Bilginiz olsun arkadaşlar.

Eh tabii yapılır kalan donanımlarınızdan bahsetmediniz ama bu donanımları aldıysanız veya alacaksanız devamı kaliteli getirdikçe en üst düzeyde yayınlar yapılır.
Ancak internet konusu ayrı bir nokta kaliteli bir yayon için en az 8-10 upload gerekir.

Eh tabii yapılır kalan donanımlarınızdan bahsetmediniz ama bu donanımları aldıysanız veya alacaksanız devamı kaliteli getirdikçe en üst düzeyde yayınlar yapılır.
Ancak internet konusu ayrı bir nokta kaliteli bir yayon için en az 8-10 upload gerekir.

6.2 upload hızı bulunuyor. Ama 8 senelik eski bir bilgisayarda, eski bir Wi-Fi kartıyla ölçtüm. Muhtemelen kuracağım PC'de artacaktır. Alacağım PC: ULTIMA-DUAL3070 / INTEL i5-10600K / ASUS DUAL RTX 3070 OC 8GB / 16GB RAM / 1 TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Ama işlemciyi Ryzen 5 5600X ile değiştireceğim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı