RTX 3070 sistem nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
20.000 civarı.

armat

Picopat
Yer
amsterdam
Merhaba,
İlk defa bir sistem toplayacağım. En sonra 2008'de falan bir masaüstü bilgisayara sahip olmuştum. İlkin hazır sistemleri düşündüm ama işi daha uyguna getirmek için parça parça almak lazım geliyor gibi. Birçok video (video değil, video) seyrettim ve yapabileceğimi düşünüyorum. Bütçe elbette esas mesela, lakin yapmak istediğim çok uzak kaldığım oyun kültürüne girmek ve keyif için başta hiç uzun uzadıya oynayamadığım GTA 5'i son ayarlarla oynamak, tabii diğer son çıkan oyunları, serileri de oynamak istiyorum, hem de iş yapmak, bunlar web işleri gibi olsa da DaVinci Resolve ile çektiğim videoları düzenlemek gibi, esasında normal bir kullanıcı gibi bilgisayarın etinden sütünden kemiğinden derisinden faydalanan veya faydalanmak isteyen biriyim. Bütçem gibi 20 - 24 bin civarında. Benim için monitör de mühim. PPI değer yüksek olmadı. Çünkü şu an kullandığım laptopun ekranı 156 PPI ve bu kalitenin devam etmesini isterim. Tabii bunu da denemek lazım.
Bir başka forumda bana bir kullanıcı şu tavsiyelerde bulundu:

Tabii fiyatlarda 350 liralık bir oynama oldu ama buna değer gibi. Sizce bu sistem nasıl veya bana ne tavsiye edersiniz? Ekran 2K düşünüyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı